загрузка...

Фільм Сутінки. Сага. Затемнення з перекладом Притули (2010)

The Twilight Saga: Eclipse
Постер до фільму Сутінки. Сага. Затемнення з перекладом Притули (2010)

Історію, яку кожен звик бачити в цьому фільмі можна дивитись онлайн, але безумовно вона трішки здивує своїх глядачів, не дивлячись на те, що картина залишилась такою ж, як і в оригіналі. Справа в тому, що зовсім нещодавно Андрій Притула запропонував свою унікальну та неповторну назву фільму, а також його гумористичний переклад українською мовою.

Скачати торрент даного витвору мистецтва можна на нашому сайті. Переглядаючи даний фільм можна побачити те, як саме він бачить всю цю історію та як хотів би, щоб його бачили всі навкруги. Він передає всю атмосферу, що відбувається в кінострічці таким чином, щоб в ній було все те, чого не вистачає публіці частіше всього, а саме гумору.

Таким чином під час перегляду даного фільму можна спостерігати за тим, як головні герої кумедно спілкуються на українській мові, жартують між собою та навіть вживають українські страви.

Таким чином, цей фільм стане справжньою знахідкою для всіх любителів та людей, що цінують українську культуру. Саме завдяки перекладу Притули можна побачити приховані таланти головних героїв фільму Едварда та Белли, а також те, які їм притаманні українські звички. Наприклад, Едвард дуже сильно захоплюється українською музикою, а улюбленою групою кіногероя є така група як «ВВ».

Проте не оминув шлях українізації і Белли, яка тепер любить читати вірші відомого українського поета Т.Г. Шевченка. Зараз їй потрібно більше за все на світі підготуватись до вступу в університет і саме так можна пояснити її тимчасове захоплення цією поезією.

Інформація про фільм Сутінки. Сага. Затемнення з перекладом Притули (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Imprint Entertainment
Режисер: Девід Слейд
Основні актори: Крістофер-Ламберт, Роберт-Патінсон Тейлор Лаутнер, Анна Кендрік, Майкл Уелш

Фільм Сутінки. Сага. Затемнення з перекладом Притули (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам