Фільм Свинка Пеппа (Сезон 1-4) (2004-2009)

Peppa Pig
HD 720p Постер до фільму Свинка Пеппа (Сезон 1-4) (2004-2009)

Дивитись онлайн українською Свинка Пеппа (Сезон 1-4) (2004-2009)

Чарівний мультсеріал, що полюбився глядачам по всьому світу - він був переведений на 40 мов і показаний більш ніж в 180 країнах. Свинка Пеппа підкорила серця не тільки дітей, а й дорослих, які із задоволенням спостерігають за її пригодами. Мультсеріал «Свинка Пеппа» - це розважально-освітній проект, який допомагає маленьким глядачам пізнавати світ навколо разом із забавними героями, які наділені людськими якостями. Пеппа - маленька кумедна свинка, яка живе разом з мамою, татом і молодшим братиком. Незважаючи на те, що всі вони свинки, сім'я Пеппи живе в звичайному будинку, а її батьки ходять на роботу. Пеппі чотири роки, вона обожнює стрибати по калюжах і гуляти зі своєю краще подружкою, овечкою Сьюзі. Братику Пеппи всього два рочки, він поки ще знає мало слів, але дуже любить гратися і його улюблена іграшка - Містер Динозавр. Мама Свинка піклується про свою сім'ю і готує всяку смакоту, ну а тато Свин - завзятий мандрівник.

Це простий мультсеріал, в якому не показуються конфліктні ситуації. Пригоди героїв обходяться без уроків на власних помилках. Більш того, тут є тільки позитивні персонажі. Головними героями є Пеппа, її молодший брат Джордж, їх батьки, а також подруга Пеппи - Сьюзі. У персонажів присутні як людські якості, так і якості тварин. Вони живуть звичайним життям: носять одяг, сплять в ліжках, дорослі ходять на роботу і їздять на машинах, діти гуляють і катаються на гойдалках. Іноді вони вирішують відпочити всі разом і відправляються на пікнік. Однак також діти люблять хрюкати, нявкати і валятися на землі та стрибати в брудних калюжах із вереском від захоплення.

У кожній серії присутні не тільки діти, а й дорослі герої, причому батьки завжди з'являються разом і вони ніколи не лають своїх дітей, а іноді навіть заохочують їх, коли ті дуріють.

Будь-якій дитині будуть зрозумілі вчинки і поведінка героїв серіалу, а дорослі в багатьох моментах зможуть впізнати в батьках-свинках себе.

Показати деталі фільму

Фільм Свинка Пеппа (Сезон 1-4) (2004-2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (1,982 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам