загрузка...

Фільм Таймлес. Рубінова книга (2013)

Rubinrot
Постер до фільму Таймлес. Рубінова книга (2013)

Хто з нас не хоче бути «володарем часу»? Управляти просторами і часом, або навіть цілими епохами? Жити в сучасному світі і в будь-який час відправлятися в минуле, а потім назад, в майбутнє? Саме така можливість випала на долю молодої дівчини Гвендолін. Вона дізналася, що є носієм унікального гена «мандрівника в часі». З цього моменту її життя кардинально змінюється. Гвендолін подорожує по різних століттях і країнах. Її оточують нові світи, нові люди, захоплюючі події і, звичайно, небезпечні пригоди, таємниці і магія.

Звичайна дівчина Гвендолін Шеферд живе в звичайному світі, звичайним життям. Вона вчиться в школі і нічим не виділяється з натовпу однокласників. Хіба тільки деякі однокласниці недолюблюють її і жартують над бідною Гвен. Але вона все одно залишається милою, доброю і усміхненою дівчиною.

Але одного разу чарівна новина повністю змінює життя Гвендолін. Юна шістнадцятирічна Гвен дізнається, що успадкувала від своєї прабабусі дивовижний ген - ген «мандрівника в часі». Цей ген дозволяє людині стати володарем часу і простору. За допомогою своєї нової здатності Гвен починає подорожувати в часі.

Але вона не єдина мандрівниця, її супроводжує ще один носій унікального гена - Гідеон де Віллер. Саме в його компанії Гвен починає свої подорожі по різних часах минулого. Дівчину оточують різні таємниці, пов'язані з її походженням і успадкуванням гена. Адже роль мандрівниці в часі призначалася не їй, а її кузині Шарлотті Монтроуз, яку всі з дитинства вважали носієм чарівного гена. Під час подорожей Гвен розуміє, що її оточують різні таємниці і питання. Вона повинна стати останньою ланкою в дуже важливій ​​місії і завершити її, адже символом Гвен є дорогоцінний камінь Рубін. Крім того, дівчина повинна дізнатися «Таємницю дванадцяти» і замкнути таємниче «Коло Крові». Всі ці таємниці і загадки Гвен намагається розгадати за допомогою своїх нових друзів.

Звичайно, крім захоплюючих пригод, безлічі таємниць і нових друзів, Гвен чекають і небезпеки. Хтось полює за мандрівниками в часі. Крім того, в процесі переміщень Гвен може «приземлитися» не тільки в часи прекрасних принців, карет, кринолінів і балів, а й потрапити на суд інквізиції або на «відьомське» багаття, в темні підвали або темниці, а може, і на спину стародавнього ящура. Але безстрашна Гвен, мандруючи то в старі часи, то повертаючись додому, долає всі труднощі, перемагає ворогів і поступово розкриває всі таємниці. А головною нагородою для неї стане справжня любов.

Інформація про фільм Таймлес. Рубінова книга (2013)

Рік: 2013
Країна: Німеччина
Кіностудія: Lieblingsfilm, mem-film, Geißendörfer Film- und Fernsehproduktion
Режисер: Фелікс Фуксштайнер
Основні актори: Марія Еріх / Maria Ehrich, Янніс Нівенер / Jannis Niewöhner, Вероніка Феррес / Veronica Ferres, Уве Коккіш / Uwe Kockisch, Катаріна Тальбах / Katharina Thalbach, Ґоттфрід Йон / Gottfried John, Ґерлінде Локкер / Gerlinde Locker, Рюдіґер Воґлер / Rüdiger Vogler, Флоріан Бартоломай / Florian Bartholomäi, Дженіфер Лотсі / Jennifer Lotsi

Фільм Таймлес. Рубінова книга (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам