Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Такер і Дейл проти зла / Забійні Канікули (2010)

Tucker and Dale vs Evil
HD 720p Постер до фільму Такер і Дейл проти зла / Забійні Канікули (2010)

Дивитись онлайн українською Такер і Дейл проти зла / Забійні Канікули (2010)

У пародійному слешері, який кардинально міняє відправну точку сприйняття подібних історій, компанія студентів «відбиває» одну зі своїх дівчат у парочки «маніяків». Хлопці приїхали в ліс на вихідні і накрутили себе страшилками біля вогню. Двоє простих сільських хлопців, некрасиві ззовні і добрі всередині, тихо займалися своїми справами в хатині неподалік, коли навколо один за одним почали гинути студенти, які вирішили дати відсіч «вбивцям», поки ті не намотали їх кишки на бензопилу. У справу втрутився місцевий шериф, але легше від цього не стало.

Фільм починається з кадрів журналістського розслідування: дівчина-репортер і оператор вмирають від рук маніяка і потім дія переноситься на три дні тому. Компанія студентів їде в сільську глушину заради веселого уїк-енду на природі. По дорозі їм попадається машина з двома роботягами вельми страхітливого вигляду, які їдуть приводити в порядок недавно куплену дачу. Далі сюжет будується на нерозумінні, що виникло між цими двома компаніями.

Зібравшись біля багаття, студенти лякають один одного страшилками. Особливе враження на всіх справляє історія про те, що багато років тому на цьому місці кілька маніяків перерізали купу студентів, тіла яких так і не були знайдені. Дізнавшись, що поруч є озеро, хлопці біжать купатися в темряві. Дейл і Такер в цей час рибалять неподалік. Вони помічають як на камені роздягається найпривабливіша з присутніх дівчина. Послизнувшись, вона вдаряється головою і тоне. Дейл і Такер рятують Елісон, але хлопці з берега бачать тільки, як двоє телепнів затягують тіло дівчини в човен.

Хлопці приносять Елісон в свою хатину і намагаються їй допомогти, чекаючи, що друзі скоро прийдуть і заберуть її. Тим часом студенти вирішують прийняти «виклик» маніяків, які захопили Елісон і, здійснюючи свій план, гинуть один за іншим через власну необережність. Дейл і Такер страшенно налякані. Вони вирішують, що дітлахи приїхали в ліс заради масового самогубства, але поліцію викликати бояться, справедливо вважаючи, що їм ніхто не повірить.

А ось студенти все-таки звертаються за допомогою до шерифа, який теж випадково гине. Ватажок студентів, Чак, втратив глузд і веде себе як справжній маніяк. Між Дейлом і Елісон виникає симпатія і тепер уже Дейл рятує Елісон від Чака. За короткий час в лісі з'являється купа трупів, Такер серйозно поранений. Дейлу вдається взяти верх над Чаком вельми оригінальним способом, за допомогою ромашкового відвару. Для Такера, Дейла і Елісон настає хеппі-енд.

Показати деталі фільму

Фільм Такер і Дейл проти зла / Забійні Канікули (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.6/10 (144,164 голосів)
Рейтинг: 8.9/10 - 10 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам