загрузка...

Фільм Такий самий зрадник, як і ми (2016)

Our Kind of Traitor
Постер до фільму Такий самий зрадник, як і ми (2016)

Успішний молодий академік Перрі, який має практику в Оксфордському університеті, багато разів обіцяв своїй подрузі Гейл, що вони удвох поїдуть в яке-небудь екзотичне містечко. І ось, відшукавши вільне місце в напруженому графіку, пара вирішує відправитися на Антигуа. Мрії хлопців, нарешті, збуваються і вони, купивши квитки, вилітають на курорт. Вони сподіваються розслабитися і отримати задоволення від природи цього райського куточка. На відпочинку молоді люди знайомляться з російським мільйонером, який, як з'ясувалося, власник половини території острова.

Вже з моменту їх появи тут стає зрозуміло, що світ тут зовсім інший. Все тут незвичне. Допитливі герої зайнялися вивченням тих зон, які недоступні для камер відеоспостереження охорони готелю, де вони зупинилися. А недосвідчених мандрівників, які сміливо занурюються в таємничий світ місцевого колориту, можуть переслідувати всілякі неприємності і небезпеки. За відпочиваючих, які піддали себе такому ризику, ніхто не хоче нести відповідальність.

Молоді люди зайшли занадто далеко і тільки завдяки вдалому повороту подій не постраждали. Їм допоміг новий знайомий з Росії, якому відомі тут усі куточки. Багатій, навіть перебуваючи в такий глухий місцевості, намагається ні в чому собі не відмовляти. Його одяг неймовірно дорогий, а годинник з діамантами вражає. Між ними складаються довірливі відносини і мільйонер запрошує своїх нових друзів пограти в теніс. А далі робить пропозицію відправитися в Лондон. Ця поїздка обертається для пари знайомством з британською розвідкою.

Інформація про фільм Такий самий зрадник, як і ми (2016)

Рік: 2016
Жанр: Трилер
Кіностудія: Film4,StudioCanal
Режисер: Сюзанна Вайт
Основні актори: Юен МакҐреґор, Стеллан Скарсґард, Деміен Льюіс, Наомі Харріс, Карлос Акоста, Радівоє Буквич, Марія Фоміна, Григорій Добригін, Велібор Топіч

Фільм Такий самий зрадник, як і ми (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+25 -5 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам