загрузка...

Фільм Таксі (1998)

Taxi
Постер до фільму Таксі (1998)

Комедійний бойовик відомого Жерара Піреса знятий за сценарієм Люка Бессона став легендою світового кінематографу. Заставку фільму досі впізнають з перших акордів, а гру відзначають най прискіпливіші критики кінематографу. За сюжетом фільму головний герой – таксист Даніель. Хлопець любить швидкість і у гонці на своєму жовтенькому «Пежо» може позмагатись з будь-якими відчайдухами. Перевищення швидкості чи порушення правил дорожнього руху для нього не проблема.

Але за «закриті очі» поліцейських Даніель вимушений буде розраховуватись власною ж майстерністю. Правоохоронець Емільєн просить парубка допомогти копам піймати грабіжників, відомих місту своєю спритністю та відчайдушністю. Ганятись за злодіями по місту під силу лише найкращому таксисту. Поряд з шаленою швидкістю та крутими віражами на автомобілях, глядачів зустрічатиме гумор та іронія.

Веселі та відкриті герої щиро боротимуться зі злочинністю. Втім, сподівання на щасливий фінал можуть бути марними, бо серйозність правопорушників недооцінили. Дивитися онлайн чи скачати торрент фільму «Таксі», щоб дізнатись чим завершаться пригоди таксиста і поліцейського можна за посиланням. Якісна робота режисерів та гра акторів захопить Вас й витримає інтригу до кінця.

Інформація про фільм Таксі (1998)

Рік: 1998
Країна: Франція
Кіностудія: TF1 Films Production,Canal+
Режисер: Жерар Пірес
Основні актори: Самі Насері /Samy Naceri, Фредерік Дюфенталь /Frederic Diefenthal/, Маріон Котіяр /Marion Cotillard/, Мануела Гурарі /Manuela Gourary/, Емма Сьоберг /Emma Sjoberg/, Бернар Фарсі /Bernard Farcy/

Фільм Таксі (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам