Фільм Таксі 2 (2000)

Taxi 2
Постер до фільму Таксі 2 (2000)

Відома пригодницька французька комедія знайшла своє продовження за допомогою режисера а Жерара Кравчика. Дивитись онлайн чи скачати торрент на фільм можна безпосередньо на нашому сайті. Чотири роки знадобилось команді аби дати життя другій частині кінострічки про пригоди таксиста Даніеля та правоохоронця Емільєна, котрі разом рятували місто від над швидких злочинів. Втім, після одного виконаного завдання на плечі Даніеля та Емільєна знову покладено нове над завдання. Цього разу справу контролюватиме сам шеф поліції капітан Жільбер.

Втім, цього разу все мало б бути набагато простіше, бо задача Даніеля полягала у тому, що він просто мав займатись улюбленою справою – гасати на авто. Точніше – тестувати нову модель VIP транспорту призначену для охорони високопосадовців. Для випробувань підготували історію угаданого нападу, схему вирішення проблеми та вдалу презентацію. Втім, плани правоохоронців скористались японські злодії, які вигадану крадіжку перетворили у реальність. Куди зникне міністр Японії і чому правоохоронцям доведеться стати на стежку криміналу – можна дізнатися лише переглянувши французьку кінострічку «Таксі 2» від початку до кінця. Обіцяємо масу крутих віражів та достойне завершення історії.

Інформація про фільм Таксі 2 (2000)

Рік: 2000
Країна: Франція
Кіностудія: Canal+
Режисер: Жерар Кравчик
Основні актори: Бернар Фарсі /Bernard Farcy/, Самі Насері /Samy Naceri/, Фредерік Дюфенталь /Frederic Diefenthal/, Маріон Котіяр /Marion Cotillard/, Емма Сьоберг /Emma Sjoberg/

Фільм Таксі 2 (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016