Фільм Таємне життя грибів (2014)

The Magic of Mushrooms
360p Постер до фільму Таємне життя грибів (2014)

Дивитись онлайн українською Таємне життя грибів (2014)

Даний документальний фільм познайомить глядачів з дивовижним світом грибів, в якому залишається ще багато непізнаного і загадкового. Як це не дивно, але цей особливий вид життя настільки могутній, що його можливості просто безмежні, а людське життя багато в чому тісно з ним пов'язане, хоча люди цього не просто не помічають і не підозрюють, що таке можливо. Ми звикли вважати, що гриби ростуть в лісі, їх можна збирати, додавати в їжу і для виготовлення ліків, а в реальності ж все набагато ширше і глибше. Приголомшливо, з якою швидкістю гриби здатні розмножуватися і яке величезне значення вони мають для людського життя.

Допомагати відкривати таємниці цих дивовижних організмів буде запрошений експерт із спеціальною надчутливою ​​технікою. Глядачі побачать процес розвитку грибів від їх народження до самої смерті і дізнаються, в чому все-таки полягає головний секрет їх могутності.

Показати деталі фільму

Фільм Таємне життя грибів (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам