загрузка...

Фільм Таємнича незнайомка (2001)

Intimacy
Постер до фільму Таємнича незнайомка (2001)

Їх пов'язує лише секс, яким вони займаються, як тварини, виключно по середах. Вона приходить до нього в квартиру і вони мовчки віддаються любові. Хто вона така і звідки приходить, він не знає, і просто чекає її щосереди. Він - звичайний невдаха, який працює старшим барменом. Кілька років тому він залишив свою сім'ю і оселився в друга. Тепер його супутник життя - самотність і рідкісні зустрічі щосереди.

Одного разу жінка не приходить, але з'являється на наступний тиждень. Тоді він вирішує простежити за нею і дізнатися хоч трохи про її життя. Виявляється, що вона дружина і мати, але нещаслива в сімейному житті. Її повсякденність наповнена нудьгою і сірістю, яку вона намагається розмалювати зв'язком на стороні. Аби не допустити ніяких змін у своєму житті, вона давно пливе за течією. У цьому вони схожі: герой теж переконався в своїй нездатності боротися з цим життям, тому-то обох і влаштовує анонімний секс, без розмов і інтересу до життя партнера. Що ж зміниться тепер, коли цей інтерес з'явився?

Інформація про фільм Таємнича незнайомка (2001)

Рік: 2001
Кіностудія: Téléma, Studio Canal, arte France Cinéma
Режисер: Патріс Шеро
Основні актори: Марк Райленс (Mark Rylance), Керрі Фокс (Kerry Fox), Сюзанна Харкер (Susannah Harker), Аластер Гелбрейт (Alastair Galbraith), Філіп Кальваріо (Philippe Calvario), Тімоті Сполл (Timothy Spall)

Фільм Таємнича незнайомка (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам