загрузка...

Фільм Таємничий ліс (2004)

The Village
Постер до фільму Таємничий ліс (2004)

У глухих лісах Пенсільванії в кінці XIX століття стоїть селище Ковінгтон, в якому живуть нечисленні мешканці. Вони не покидають рідного села, адже в лісах, що оточують Ковінгтон, мешкають дивні істоти - ті, про кого не говорять. Люди не перетинають межі і не заходять занадто далеко в ліс, а ті, про кого не говорять, рідко турбують жителів Ковінгтон.

Спокій села охороняють вартові, одягнені в плащі жовтого кольору - вони, як стверджують старійшини, відлякують таємничих мешканців лісу. Сусідство з ними ізолює сільських жителів від навколишнього світу, але багато хто навіть радий цьому - адже навколишній світ, як кажуть старші, загруз у розпусті. Тільки ось в Ковінгтоні, чиї мешканці ведуть богобоязливе життя, немає і інших прикмет цивілізації - ліків, і тому жителі села вмирають від хвороб і ран. Одного разу один з жителів Ковінгтона, молодий хлопець Луціусе Хант, отримує серйозну рану і його подруга Айві відправляється в подорож по лісі, сподіваючись дістатися до міста і знайти ліки.

Інформація про фільм Таємничий ліс (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: М. Найт Шьямалан
Основні актори: Брюс Даллас Говард (Bryce Dallas Howard), Хоакін Фенікс (Joaquin Phoenix), Едріен Броді (Adrien Brody), Вільям Герт (William Hurt), Сіґурні Вівер (Sigourney Weaver)

Фільм Таємничий ліс (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам