загрузка...

Серіал Таємниці Смолвіля (всі серії) (2001-2011)

Smallville
Постер до серіалуТаємниці Смолвіля (всі серії) (2001-2011)

Всі дивилися фільми про знаменитого Супермена з планети Криптон, який прибув на Землю і рятував її незліченну кількість разів від різних, часом самих незвичайних, лиходіїв. Серіал «Таємниці Смолвіля» (2001-2011), розповідає про життя простого тінейджера Кларка Кента в якому мало хто ще бачить майбутнього героя кріптоніанина. Однак випадково опинившись в сім'ї Кенті дитина, врятована під час метеоритного дощу, отримує ім'я Кларк і виховується як звичайний землянин. Його сила для всіх таємниця, як і його почуття до Лані Ленг.

Також в цей період він врятував якогось багатого спадкоємця Лютора Лекса і навіть став його другом. Однак не все так просто адже Смолвіль хоч і маленьке глухе містечко, але зберігає величезні покриті мороком таємниці і не тільки майбутнього Супергероя, але інших учасників, історії які, в повнометражних картинах не представлені. Тому щоб краще перейнятися історією знаменитого кіногероя з планети Криптон потрібно обов'язково подивитися серіал «Таємниці Смолвіля» (2001-2011). Адже, теперішнє, життя Кента, не менше насичене подіями, ніж його Альтер-его.

Тут є місце і любовних інтриг і безкомпромісної боротьби зі злодіями і навіть серцевими розчаруваннями. Почалася історія в жовтні 1989 року, коли на кукурудзяні поля сімейства Кларків, пролився незвичайний дощ - метеоритний. Правда, крім метеоритів на поле впав ще і невеликий космічний корабель, неподалік від якого, Джонатан і знайшов абсолютно не постраждалої від падіння дитини. Будучи бездітними, сім'я Кларків усиновила хлопчика, і стала ростити як власного сина, сховавши космічний апарат в сараї.

Надалі підрісшому Кларку доведеться багато чого довідатися про своїх справжніх батьків, навчиться ховати суперсилу і вмінню перевтілюватися, щоб залишатися звичайним підлітком. Хоча з часом для нього це буде ставати все важче.

Інформація про серіал Таємниці Смолвіля (всі серії) (2001-2011)

Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Актори: Том Веллінг, Крістін Кройк, Майкл Розенбаум, Еріка Дюранс, Еллісон Макк, Джон Гловер, Анетт О' Тул, Джон Шнайдер, Аарон Ешмор, Лора Вандервурт, Кессіді Фрімен, Келлум Блу, Джастін Хартлі, Сем Джонс III, Сем Вітвер

Серіал Таємниці Смолвіля (всі серії) (2001-2011) дивитись онлайн

Обрати серію:
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+11 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам