Фільм Те, що її заводить (2011)

Turn Me On, Dammit! / Få meg på, for faen
Постер до фільму Те, що її заводить (2011)

Дивитись онлайн українською Те, що її заводить (2011)

У кожної людини період статевого дозрівання наступає і проходить у різні моменти. До головної героїні стрічки «Те, що її заводить» він прийшов дуже неочікувано. Янніке Сістад Якобсен п'ятнадцять років і вона живе у невеличкому норвезькому місті.

Саме у цей час у неї появилось палке бажання більше дізнатися про кохання, секс і другі речі пов’язані зі зв’язками дівчат і хлопців. Однак цього ніхто з навколишніх людей не розумів. У школі дівчину скорочено називали Альма, однак після її історій всі почали сміятися. У подруг не було нічого схожого, тому вони тільки з острахом слухали героїню.

Матір завжди зайнята своєю роботою, а тому навіть не помітила метаморфоз дочки. Хлопець зі школи зовсім не відповідає взаємністю і саме це стало для Альми останньою краплею. Вона найшла собі розвагу у постійних розмовах зі службою «секс по телефону». Після того як матір побачила величезні рахунки за ці послуги, вона прийшла в жах.

Однак у дівчини просто не лишилося виходу. В невеликому місті, де її ніхто не розуміє вона повинна була найти реалізацію своїм бажанням. Тепер у неї складна ситуація з якої буде непросто знайти вихід. Варто дивитися онлайн стрічку заради кінця цієї драматичної історії.

Показати деталі фільму

Фільм Те, що її заводить (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам