Фільм Те, що її заводить (2011)

Turn Me On, Dammit! / Få meg på, for faen
360p Постер до фільму Те, що її заводить (2011)

Дивитись онлайн українською Те, що її заводить (2011)

У кожної людини період статевого дозрівання наступає і проходить у різні моменти. До головної героїні стрічки «Те, що її заводить» він прийшов дуже неочікувано. Янніке Сістад Якобсен п'ятнадцять років і вона живе у невеличкому норвезькому місті.

Саме у цей час у неї появилось палке бажання більше дізнатися про кохання, секс і другі речі пов’язані зі зв’язками дівчат і хлопців. Однак цього ніхто з навколишніх людей не розумів. У школі дівчину скорочено називали Альма, однак після її історій всі почали сміятися. У подруг не було нічого схожого, тому вони тільки з острахом слухали героїню.

Матір завжди зайнята своєю роботою, а тому навіть не помітила метаморфоз дочки. Хлопець зі школи зовсім не відповідає взаємністю і саме це стало для Альми останньою краплею. Вона найшла собі розвагу у постійних розмовах зі службою «секс по телефону». Після того як матір побачила величезні рахунки за ці послуги, вона прийшла в жах.

Однак у дівчини просто не лишилося виходу. В невеликому місті, де її ніхто не розуміє вона повинна була найти реалізацію своїм бажанням. Тепер у неї складна ситуація з якої буде непросто знайти вихід. Варто дивитися онлайн стрічку заради кінця цієї драматичної історії.

Показати деталі фільму

Фільм Те, що її заводить (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (8,254 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам