загрузка...

Фільм Термінатор (1984)

The Terminator
Постер до фільму Термінатор (1984)

Легендарний бойовик з елементами фантастики під режисурою Джеймса Кемерона став першим фільмом про відомого робота-чоловіка Термінатора. За сюжетом фільму мова йтиме про безжальну та сильну війну між людьми та машинами. Стартом протистояння стало виникнення Тремінатора Т-800 зі спалахів та перших вбивств невинних людей.

Поряд з тим місто окуповує ще один злочинець, що прибув з майбутнього. Таємничі замисли технічних витворів стають відомі глядачу після початку полювання на Сару Коннор. Термінатор вбиває всіх жінок з таким ім’ям, а гість з майбутнього Різ (теж Термінатор) рятує її. Заплутаний сюжет піддається розумінню та розгадкам тільки запеклим фанатам фантастики, що не шкодують часу та сил на перегляд справжніх шедеврів.

Причиною для вбивства Сари стає її син з майбутнього, якому судилося здійснити революцію та прорив у битві машин та живих людей. Пошуки однієї жінки ціною тисяч життів та знищених міст триматимуть у напрузі кожного глядача постійно. Фінал чи навіть наступний кадр передбачити неможливо. Поміж вій і вибухів знайде своє місце і лінія кохання між головною героїнею та її рятівником. Втім, питанням залишається те, чи є можливими стосунки між людьми з минулого і майбутнього. Дивитися онлайн чи скачати торрент фільму можна за посиланням вказаним на нашому сайті.

Інформація про фільм Термінатор (1984)

Рік: 1984
Кіностудія: Cinema 84 | Euro Film Funding | Hemdale Films | Pacific Western
Режисер: Джеймс Кемерон
Основні актори: Арнольд-Шварценегер, Лінда-Хемілтон Майкл Бьєн, Пол Уїнфілд, Ленс Хенріксен, Бесс Мотта, Ерл Боен, Рік Россовіч, Дік Міллер, Шоун Шеппс

Фільм Термінатор (1984) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам