Фільм Термінатор (1984)

The Terminator
Постер до фільму Термінатор (1984)

Легендарний бойовик з елементами фантастики під режисурою Джеймса Кемерона став першим фільмом про відомого робота-чоловіка Термінатора. За сюжетом фільму мова йтиме про безжальну та сильну війну між людьми та машинами. Стартом протистояння стало виникнення Тремінатора Т-800 зі спалахів та перших вбивств невинних людей.

Поряд з тим місто окуповує ще один злочинець, що прибув з майбутнього. Таємничі замисли технічних витворів стають відомі глядачу після початку полювання на Сару Коннор. Термінатор вбиває всіх жінок з таким ім’ям, а гість з майбутнього Різ (теж Термінатор) рятує її. Заплутаний сюжет піддається розумінню та розгадкам тільки запеклим фанатам фантастики, що не шкодують часу та сил на перегляд справжніх шедеврів.

Причиною для вбивства Сари стає її син з майбутнього, якому судилося здійснити революцію та прорив у битві машин та живих людей. Пошуки однієї жінки ціною тисяч життів та знищених міст триматимуть у напрузі кожного глядача постійно. Фінал чи навіть наступний кадр передбачити неможливо. Поміж вій і вибухів знайде своє місце і лінія кохання між головною героїнею та її рятівником. Втім, питанням залишається те, чи є можливими стосунки між людьми з минулого і майбутнього. Дивитися онлайн чи скачати торрент фільму можна за посиланням вказаним на нашому сайті.

Інформація про фільм Термінатор (1984)

Рік: 1984
Кіностудія: Cinema 84 | Euro Film Funding | Hemdale Films | Pacific Western
Режисер: Джеймс Кемерон
Основні актори: Арнольд Шварценегер, Лінда Хемілтон Майкл Бьєн, Пол Уїнфілд, Ленс Хенріксен, Бесс Мотта, Ерл Боен, Рік Россовіч, Дік Міллер, Шоун Шеппс

Фільм Термінатор (1984) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016