Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Термінатор (1984)

The Terminator
HD 720p Постер до фільму Термінатор (1984)

Дивитись онлайн українською Термінатор (1984)

Легендарний бойовик з елементами фантастики під режисурою Джеймса Кемерона став першим фільмом про відомого робота-чоловіка Термінатора. За сюжетом фільму мова йтиме про безжальну та сильну війну між людьми та машинами. Стартом протистояння стало виникнення Тремінатора Т-800 зі спалахів та перших вбивств невинних людей.

Поряд з тим місто окуповує ще один злочинець, що прибув з майбутнього. Таємничі замисли технічних витворів стають відомі глядачу після початку полювання на Сару Коннор. Термінатор вбиває всіх жінок з таким ім’ям, а гість з майбутнього Різ (теж Термінатор) рятує її. Заплутаний сюжет піддається розумінню та розгадкам тільки запеклим фанатам фантастики, що не шкодують часу та сил на перегляд справжніх шедеврів.

Причиною для вбивства Сари стає її син з майбутнього, якому судилося здійснити революцію та прорив у битві машин та живих людей. Пошуки однієї жінки ціною тисяч життів та знищених міст триматимуть у напрузі кожного глядача постійно. Фінал чи навіть наступний кадр передбачити неможливо. Поміж вій і вибухів знайде своє місце і лінія кохання між головною героїнею та її рятівником. Втім, питанням залишається те, чи є можливими стосунки між людьми з минулого і майбутнього. Дивитися онлайн чи скачати торрент фільму можна за посиланням вказаним на нашому сайті.

Показати деталі фільму

Фільм Термінатор (1984) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (653,925 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 10 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам