загрузка...

Фільм Тіло як доказ (1993)

Body of Evidence
Постер до фільму Тіло як доказ (1993)

Вона молода, красива, але їй загрожує ув'язнення за гратами. Господиню картинної галереї всі називають Мадонною, забуваючи, що насправді її ім'я Ребекка Карлсон. Не віриться, що вона могла вбити вже немолодого, але багатого чоловіка, який був її коханцем. Своїм достатком він ділився і з нею, отримуючи натомість секс.

Але це були не ті близькі стосунки, які зазвичай присутні між чоловіком і жінкою. Їм подобалося займатися садо-мазохізмом. Одного разу це закінчилося смертю коханця. Проти Мадонни виставлений доказ - її неймовірної краси тіло.

Ребеці призначений адвокат Френк Ділейні. Він забув про те, що одружений і по вуха закохався в цю чарівну злочинницю. У його мозку була тілька одна думка - врятувати Ребеці життя, довести, що вона ні в чому не винна.

Френку довелося докласти чимало зусиль, щоб переконати присяжних в тому, в чому був упевнений він сам: Ребекка Карлсон - це ангел, якого намагаються очорнити і погубити. Красномовство Френка зробило свою справу - Мадонну виправдали. Він зрадив із нею дружині, навіть не підозрюючи, що чекає його на наступний день. Випадково підслухана розмова не залишає сумнівів - Ребекка вбила свого коханця і у неї є спільник.

Інформація про фільм Тіло як доказ (1993)

Рік: 1993
Країна: Німеччина, США
Кіностудія: Dino De Laurentiis Productions, Neue Constantin Film
Режисер: Улі Едель
Основні актори: Мадонна, Вільям Дефо, Майкл Форест, Джо Мантенья, Чарльз Хеллахан, Марк Ролстон, Річард Ріле, Д. Скот Дуглас, Маріо Де Прайст, Джон Ділей

Фільм Тіло як доказ (1993) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам