Фільм Тіні незабутих предків (2013)

Постер до фільму Тіні незабутих предків (2013)

Речі, що несуть в собі дух історії краще ніколи не чіпати. Про цю заборону не знав головний герой стрічки «Тіні незабутих предків». Іван був звичайним студентом який захоплювався красивою дівчиною і зовсім не відрізнявся популярністю. Одного разу він познайомився з новим учнем і потрапив у неочікувану пригоду. В класі, де демонстрували древній артефакт «згарду» він випадково зумів її торкнутися. З цього моменту почалася справжня пригода.

У нього і ще декількох друзів з’явилися на руках символи, що означали печать древнього зла. Один зі старших викладачів розповів їм що тепер у них єдиний шанс на спасіння – знайти на Закарпатті потомка справжнього мольфара. Зібравшись у групу, герої вирушили шукати свого рятівника. Шлях далекий, а приблизних орієнтирів дуже мало. В дорозі їх постійно переслідують нещастя, в темну пору на полювання виходить зло яке постійно знаходить друзів.

Почалися чвари, образи і розбрат. Саме цього і очікував монстр який постійно за ними слідкує. Можливо зрадник сховався саме серед компанії з символами? Це можна дізнатися тільки після перегляду фільму. Дивитися онлайн стрічку можна прямо на даному сайті.

Інформація про фільм Тіні незабутих предків (2013)

Рік: 2013
Країна: Україна
Кіностудія: Suspense Films, Terminal Entertainment, Unison Cinema
Режисер: Любомир Левицький
Основні актори: Дмитро Ступка, Олена Мусієнко, Богдан Юсипчук, Павло Лі, Ольга Сумська, Микола Боклан, Ольга Фреймут, Юрій Росстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Лінартович, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Марина Шако, Роксолана Кравчук

Фільм Тіні незабутих предків (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам