загрузка...

Фільм Титанік (1997)

Titanic
Постер до фільму Титанік (1997)

Неймовірна історія кохання відкривається всім глядачам, що вирішили дивитися онлайн стрічку «Титанік». Почуття дуже небезпечна річ, адже вони можуть бути дуже сильними і просто звести з розуму. Головні герої стрічки переконалися у цьому на власному досвіді.

Художник Джек Доусон ніколи не мав свого власного дому. Він живе життям сьогоднішнього дня, саме тому вирішив відправитися у перше плавання величного корабля Титаніка. А білети разом з товаришем виграли у карти перед самим відплиттям. Тим часом у класі люкс плила сімнадцятилітня Роза зі своєю матір’ю і нареченим.

Вони жили зовсім у різних частинах судна, однак доля звела їх разом на палубі. Веселий Джек зумів зацікавити дівчину, хоча спочатку і здався їй дивакуватим. Ховаючись від всіх, пара молодих закоханих людей проводила разом довгий час. Проблема в тому, що вони походять з різних соціальних класів суспільства.

Батьки Рози намагаються одружити її на промисловцеві з високого роду і таким чином повернути собі статус який колись втратили. Однак серцю неможливо наказати і героїня зробила свій вибір. Після прибуття до Нью-Йорка закохані вирішили почати власне життя, однак цьому було не дано збутися.

Інформація про фільм Титанік (1997)

Рік: 1997
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-FoxParamount-Pictures
Режисер: Джеймс Кемерон
Основні актори: Леонардо-Ді-Капріо, Кейт-Вінслет Білі Зейн, Кеті Бейтс, Біл Пекстон

Фільм Титанік (1997) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+12 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам