загрузка...

Фільм Транс (2013)

Trance
Постер до фільму Транс (2013)

Короткий опис до фільму "Транс"

Першокласний автор трилерів, володар премії «Оскар» режисер Денні Бойл своєю новою роботою доводить, що він як і раніше в прекрасній формі. Рекомендуємо дивитися онлайн фільм "Транс" - неймовірну і закручену історію, де ви до самого кінця не зможете розібрати, що ж реальне, а що відбувається лише уві сні. Головні ролі в картині виконали прекрасні актори, світові зірки Джеймс МакЕвой, Венсан Кассель і Розаріо Доусон.

Співробітник аукціонного дому Саймон укладає угоду з ватажком небезпечної банди Нью-Йорка. Він допомагає їм вкрасти цінну картину. Але під час пограбування його партнери вирішують позбутися від нього, напавши ззаду. Та вони прорахувалися, адже він надійно заховав картину, а їм дісталася лише її рама. Справа ускладнюється тим, що від важкого удару він втратив пам'ять і тепер сам не може згадати, де схованка. Ватажок банди відправляє його до психотерапевта, щоб та за допомогою гіпнозу відновила його пам'ять і знайшла картину. Але з кожним разом їх сеанси стають все більш небезпечними, адже Саймон починає не тільки згадувати, а й марити наяву, що призведе і його, і всіх учасників змови до несподіваних і небезпечних наслідків.

Розширений опис до фільму "Транс"

Під час торгів аукціоніст Саймон Ньютон стає співучасником злочину. Банда Френка вривається в будівлю з метою викрасти картину Франсиско Гойя. Саймон швидко упаковує лот, але йому не вдається доставити його до сейфу. Лідер банди вдарив Саймона і, забравши сувій, ховається. Отримавши удар по голові, Саймон непритомніє. Повернувшись додому, Френк виявляє, що в упаковці тільки рамка. Бандити перевертають будинок Саймона догори дном, потім катують його самого, але коли розуміють, що аукціоніст з ударом втратив пам'ять, вирішують звернутися за допомогою до гіпнотизера. Френк дозволяє Саймону самому вибрати гіпнотизера.

Саймон вибирає дівчину на ім'я Елізабет Лемб, яка швидко розкриває причину, чому ці люди до неї звернулися. Вона вимагає свою частку, Френк погоджується. Після кількох сеансів Саймон починає згадувати подробиці того дня. У його голові спливають якісь бажання, що супроводжуються спалахами з минулого, в якому, можливо, була присутня Елізабет. Елізабет застосовує техніку спокушання пацієнта. Френк розуміє, що дівчина веде подвійну гру. Саймон згадує, де сховав картину, але Елізабет не встигає забрати її. Грабіжники перехоплюють її і доставляють в квартиру до Френка. Саймон вбиває всіх членів банди, крім Френка. Утрьох вони йдуть на стоянку, де Саймон залишив машину з трупом дівчини і картиною.

Елізабет розповідає, що знає Саймона давно і вони колись зустрічалися. Вона лікувала його від ігроманії, але коли Саймон почав розпускати руки, вона за допомогою гіпнозу змусила забути її. Саймон знову пристрастився до ігор і вліз в борги. Саймон згадує, що опинився на вулиці, де його збила дівчина. Він прийняв її за Елізабет і задушив. Потім труп і картину Саймон сховав у багажник. На місці Елізабет знаходить картину і труп дівчини. Саймон згадує всі подробиці свого минулого. Він прив'язує Френка до керма, змушує Елізабет бігти з картиною, а сам підпалює машину. Елізабет тікає, але повертається на вантажівці, розчавивши автомобіль і зіштовхнувши машину в річку. Френк виживає, Елізабет зникає.

Незабаром Френк отримує посилку з відеопосланням. Елізабет розповідає, що загіпнотизувала Саймона, щоб змусити його вкрасти картину для неї. З екрану дівчина пропонує Френку забути про все, натиснувши на кнопку «транс».

Інформація про фільм Транс (2013)

Рік: 2013
Кіностудія: Pathé, Cloud Eight Films, Decibel Films
Режисер: Денні Бойл
Основні актори: Джеймс-Мак-Евой, Венсан-Кассель Росаріо Доусон / Rosario Dawson, Дені Сепані / Danny Sapani, Метт Кросс / Matt Cross, Вагаб Шейх / Wahab Sheikh, Марк Полтімор / Mark Poltimore, Таппенс Мідлтон / Tuppence Middleton, Саймон Кунц / Simon Kunz, Майкл Шейффер / Michael Shaeffer

Фільм Транс (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам