Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі / Три білборди під Еббінгом, Міссурі / Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі (2017)

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
480p Постер до фільму Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі / Три білборди під Еббінгом, Міссурі / Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі (2017)

Дивитись онлайн українською Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі / Три білборди під Еббінгом, Міссурі / Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі (2017)

Минуло вже кілька місяців з моменту вбивства доньки Мілдред Хейс, а злочинець все ще розгулює на волі. Вбитій горем матері не подобається, що поліція займається чим завгодно, тільки не розслідуванням справи її доньки. Тоді вона орендує три великих білборди, розташованих на в'їзді в місто, і розміщує на них зухвале послання для поважного начальника місцевої поліції - Вільяма Віллоубі. Жителі міста не схвалюють вчинку Хейс і починають ставитися до неї з презирством. Бажаючи привернути ще більше уваги до своєї справи, Хейс хуліганить і влаштовує заворушення, чим викликає все більшу реакцію місцевого населення.
Показати деталі фільму

Фільм Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі / Три білборди під Еббінгом, Міссурі / Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (129,555 голосів)
Рейтинг: 8.8/10 - 20 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам