Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Три метри над рівнем неба (2010)

Tres Metros Sobre El Cielo
HD 720p Постер до фільму Три метри над рівнем неба (2010)

Дивитись онлайн українською Три метри над рівнем неба (2010)

Чуттєва мелодрама про справжню іспанську пристрасть «Три метри над рівнем неба» під час прокату займала лідерські позиції, тепер її можна подивитися онлайн в нашому інтернет-кінотеатрі.

Аче вперше бачить Бабі в пробці і жартома називає її «страшненькою». Здавалося б, таке знайомство навряд чи може бути початком тривалого роману. Так Аче і не думає про романтику, його життя йде шкереберть, він умовно засуджений за побиття коханця матері, а з його характером хлопцеві щодня загрожує можливістю спробувати, чим годують за гратами. Але нова зустріч із дівчиною чекає його зовсім скоро - вони опиняються на одній вечірці. Бабі вирішує з'ясувати стосунки, що закінчується розгромом в будинку. Дівчина відправляється додому зі своїм колишнім хлопцем, але на них нападає банда байкерів - дружків Аче. Хлопець Бабі ганебно втікає і Аче відвозить дівчину додому, що не дуже дівчині подобається. Але бачитися їм доводиться все частіше - подруга Бабі починає зустрічатися з одним з друзів Аче. Причому, зустрічі ці завжди відбуваються в незвичайній обстановці: під час вуличних гонок або спільних пагонів від поліції. Заради спортивного інтересу Аче вирішує закохати в себе Бабі, але поступово між ними починають виникати справжні почуття. Попереду їх чекають безліч пригод і перешкод, пройти через які допоможуть любов і пристрасть, здатні підняти на три метри над рівнем неба.

Показати деталі фільму

Фільм Три метри над рівнем неба (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (19,030 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам