загрузка...

Фільм Турбо (2013)

Turbo
Постер до фільму Турбо (2013)

Стрічка «Турбо» розповість всім глядачам, що погодилися скачати торрент картини, про неймовірного героя з заповітним бажанням досягнути поставленої мети. Він звичайний садовий равлик, котрий с самого дитинства мріє про те щоб мати можливість рухатися з великою швидкістю. Активний Турбо не може терпіти всього цього розміреного, повільного існування.

Він захоплюється перегонами і чемпіоном Гаєм Ганьє. Через свої постійні розмови про швидкість у спільноті равликів його перестали сприймати серйозно. Старший брат наказав відмовитися від подібних думок, інакше це приведе до поганих наслідків. Герой не зміг просто взяти і відкинути все про що мріяв довгі роки.

Одного разу він в черговий раз повзав в саду, намагаючись розвинуту жадану швидкість. Несподівано відбулася подія, що змінила все життя Турбо. Тепер його мушля стала схожою на реактивну ракету.

Мрія збулася і тепер перед ним відкритий весь навколишній світ. Равлик лишає свій народ і починає рухатися назустріч всім пригодам. Тільки у молодого персонажа немає потрібних знань про великий світ. Який результат дасть ця подорож глядачі зможуть дізнатися після перегляду.

Інформація про фільм Турбо (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Девід Сорен
Основні актори: Раян Рейнольдс, Пол Джаматті, Майкл Пенья, Луїс Гузман, Білл Хейдер, Річард Дженкінс, Кен Жонг, Мішель Родрігез, Майя Рудольф, Бен Шварц

Фільм Турбо (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам