загрузка...

Фільм У дідька на рогах / У чорта на куличках (2016)

Quo vado?
Постер до фільму У дідька на рогах / У чорта на куличках (2016)
Найбільш касова італійська комедія всіх часів від режисера Дженнаро Нунціанте. Головну роль у фільмі виконав популярний актор Кекка Дзалоне. Держслужбовець Кекка 15 років працює в Управлінні полювання і рибальства. У нього стабільна, хороша зарплата, бонуси і постійні дрібні подарунки у вигляді «подяк» від жителів Італії, яким він допомагав вирішувати проблеми. Але в один день становище Кекка різко змінюється. Уряд затіяв глобальну реформу, в ході якої під скорочення потрапили тисячі чиновників-бюрократів. Але впертий Кекка - справжній фанат своєї роботи - ніяк не хотів розлучатися з насиджених місцем. Тоді його керівники приймають рішення направити Кекка на роботу в найнебезпечніші і найменш вивчені місця світу, наприклад, до войовничих племен аборигенів Африки. Але навіть у віддаленому від цивілізації суспільстві спритний чиновник бачить плюси свого становища і, як і раніше відмовляється підписати заяву про звільнення. У розпачі начальство відправляє Кекка в тривале відрядження на Північний полюс, де чоловік не тільки продовжує активно виконувати свою роботу, а й зустрічає справжню любов. Чим закінчаться неймовірні мандри чиновника?

Інформація про фільм У дідька на рогах / У чорта на куличках (2016)

Рік: 2016
Країна: Італія
Кіностудія: Medusa Film, Taodue Film
Режисер: Дженнаро Нунціанте
Основні актори: Кекко Дзалоне, Елеонора Джованарді, Соня Бергамаско, Мауріціо Мікелі, Ліно Банфі, Людовіка Модуньо, Антоніно Брускетта, Паоло Пьєробон, Азурра Мартіно, Фабіо Казале

Фільм У дідька на рогах / У чорта на куличках (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+22 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам