загрузка...

Фільм У ліжку з Вікторією (2016)

Victoria
Постер до фільму У ліжку з Вікторією (2016)

Вікторія вже не така юна як раніше, але все ж ще продовжує користуватися популярністю у чоловіків. Вона успішний адвокат, а також мати двох дітей, які ростуть без батька. Але у жінки є невеликий грішок, вона живе подвійним життям, вдень вона захисниця закону, а вночі...

Прийшов час, коли Вікторія вирішила покінчити зі своїм другим життям, тим, яке пов'язане з численними коханцями, але як виявилося, зробити це не зовсім просто, особливо коли один з цих же коханців, вирішує за тебе.

Він уявив себе крутим письменником і почав друкувати в мережі історії з особистого життя жінки, не питаючи у неї самої на це дозволу. І це ще не всі біди, раптом, в життя самотньої матері вривається її колишній чоловік, у якого великі неприємності. Вікторія не може відмовити йому в допомозі, адже він, все ж, батько її дітей, але така несподівана поява тільки гірше впливає на життя героїні. Опинившись в непростій ситуації, коли вона може втратити свою кар'єру і єдину роботу, яка годує її і дітей, жінка щосили намагається триматися. Так чи вдасться їй допомогти колишньому, впоратися з коханцем, спростувати ним написане і зберегти свою роботу?

Інформація про фільм У ліжку з Вікторією (2016)

Рік: 2016
Країна: Франція
Кіностудія: Ecce Films, France 2 Cinéma, Le Pacte
Режисер: Жюстін Тріе
Основні актори: Вірджинія Ефіра, Венсан Лакост, Мельвіль Пупо, Лоран Пуатрено, Лоре Келамі, Жюлі Мульє, Ельза Волліастон, Софі Фійєр, П'єр Мейллет, Томас Леві-Лан

Фільм У ліжку з Вікторією (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам