загрузка...

Фільм У ліжку з ворогом (1991)

Sleeping with the Enemy
Постер до фільму У ліжку з ворогом (1991)

Дивитись онлайн фільм, в якому з самого початку сімейного життя в молодій парі щось пішло не так і тому вони постійно находяться в деякій атмосфері напруги і страху можна на нашому сайті. Лора Берні, саме так зовуть головну героїню цього фільму і жінку Мартіна.

Вона дуже сильно нервується через те, що її чоловік постійно підозрює в зраді і ревнує до кожного зустрічного чоловіка. Справжнім випробуванням для неї стало таке сімейне життя і тому зараз вона намагається зробити все можливе для того, щоб якось вибратись із цього сімейного життя. Однак не все так просто, як їй здається і чоловік Мартін, який дуже сильно обожнює Лору фактично не може просто так відпустити її.

Саме тому зараз можна спостерігати за тим, як він намагається зробити все можливе для того, щоб вона його не покинула після таких довгих років сімейного життя. Для того, щоб вибратися з такої неволі головна героїня придумує справжній план. Однак чи вийде в неї втілити його в реальність та чи не запідозрить її чоловік в всьому цьому вона поки що не знає. Але так як іншого виходу немає, то потрібно спробувати хоча б це.

Для того, щоб вирватись з полону свого сімейного життя головна героїня наважується зімітувати власну смерть. Скачати торрент даного фільму та дізнатись про те, чи не буде це вже занадто для її чоловіка та чи зможе він пробачити її, якщо довідається про все це?

Інформація про фільм У ліжку з ворогом (1991)

Рік: 1991
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джозеф Рубін
Основні актори: Джулія-Робертс Патрік Берджін, Кевін Андерсон, Тоні Абатемарко, Клодетт Невінс, Елізабет Лоуренс, Маріта Герахті, Ненсі Фіш, Кайл Секор, Харлі Вентон

Фільм У ліжку з ворогом (1991) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам