загрузка...

Фільм У пошуках Немо (2003)

Finding Nemo
Постер до фільму У пошуках Немо (2003)

Один з головних героїв цієї анімаційної стрічки, яку ви маєте змогу дивитись онлайн, - дивовижна риба-клоун на ім'я Марлін. Він має покійну вдачу і завжди обирає тихе та спокійне проведення, уникаючи гучних та великих компаній. Через це і свого маленького допитливого сина, якому він дав незвичайне ім'я Немо, він вирішив ростити подалі від гамірного підводного світу. В першу чергу він побоювався, що його улюблене дитя, вийшовши з-під нагляду, потрапить до якоїсь халепи, адже довкола стільки підступних хижаків, які тільки на те й чекають, щоб з'їсти якусь маленьку та беззахисну рибку.

Але невгамовний Немо ніяк не хотів слухати свого мудрого і турботливого батька, весь час намагаючись втекти назустріч невідомим пригодам, за можна поспостерігати, якщо скачати торрент з нашого сайту. Маленькій рибці кортіло завести знайомства з усіма мешканцями підводного царства, яке простягнулося вздовж Великого бар'єрного рифу. Незважаючи на пильний нагляд батька, одного разу Немо таки зумів вислизнути і попрямувати назустріч невідомому. Ця подорож могла перетворитися на жахливу трагедію для малого бешкетника, але люблячий батько разом зі знайомими ні за що не залишить у біді свого сина.

Інформація про фільм У пошуках Немо (2003)

Рік: 2003
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Ендрю Стентон / Andrew Stanton, Лі Анкріч / Lee Unkrich
Основні актори: Альберт Брукс / Albert Brooks, Еллен ДеДженерес / Ellen DeGeneres, Александр Ґулд / Alexander Gould, Віллем Дефо / Willem Dafoe, Бред Геррет / Brad Garrett, Еллісон Дженні / Allison Janney, Остін Пендлтон / Austin Pendleton, Стівен Рут / Stephen Root, Віккі Льюїс / Vicki Lewis, Джо Ренфт / Joe Ranft, Джеффрі Раш / Geoffrey Rush, Ендрю Стентон / Andrew Stanton, Елізабет Перкінс / Elizabeth Perkins, Нічолас Бірд / Nicholas Bird, Боб Пітерсон / Bob Peterson, Ерік Бана / Eric Bana

Фільм У пошуках Немо (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам