загрузка...

Фільм Угода з дияволом (2006)

The Covenant
Постер до фільму Угода з дияволом (2006)

Сюжетом цього фільму, який є можливість дивитись онлайн, стає історія, яка розповідає про чотирьох друзів, що мають неймовірну магічну силу. Насамперед це велика відповідальність для кожного з них, адже якщо ця магічна сила буде використана задля злих цілей, то це може привести до трагічних наслідків, які дуже рідко можна передбачити та змінити. Для того, щоб такого не трапилось головні герої і чотири друга дали один одному та собі клятву про те, що ніколи не будуть використовувати дану їм силу для того, щоб робити погані речі. Проте все не могло досить довго бути ідеально і одного дня, один з друзів все-таки не стримався і скористався даною йому силою для злих речей.

Це стало не тільки переломною подією в його житті, але й житті всієї компанії. Спробуйте скачати торрент та спостерігати за тим, як з цього самого часу завданням кожного з чотирьох головних героїв є те, щоб спіймати злу істоту, яку впустив один з них на цей світ. Реалізувати це не так легко, як здається, проте іншого виходу друзі не мають і зараз вони повинні зробити все можливе для того, щоб запобігти наслідкам подій, які відбулися раніше. Як будуть відноситися друзі один до одного під час виконання цього завдання та зміцниться чи ні їх дружба за весь цей час? Дізнатися про все це можна буде із запропонованого глядачам фільму.

Інформація про фільм Угода з дияволом (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Screen Gems, Eyetronics, Lakeshore Entertainment
Режисер: Ренні Харлін
Основні актори: Стівен Стрейт / Steven Strait, Лаура Ремсі / Laura Ramsey, Себастіан Стен / Sebastian Stan, Тейлор Кітч / Taylor Kitsch, Чейс Кроуфорд / Chace Crawford, Тобі Хемінгвей / Toby Hemingway, Джессіка Лукас / Jessica Lucas, Кайл Шмід / Kyle Schmid, Венді Крюсон / Wendy Crewson, Стівен МакГетті / Stephen McHattie, Кеннет Велш / Kenneth Welsh

Фільм Угода з дияволом (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам