загрузка...

Фільм Універсальний солдат (1992)

Universal Soldier
Постер до фільму Універсальний солдат (1992)

Історія цього фільму, який є можливість дивитись онлайн, починається дуже давно і насамперед розповідає про події, які трапились в В’єтнамі в 1969 році. Саме тоді два американські солдати воювали за перемогу своєї держави, були друзями і навіть не усвідомлювали того, що невдовзі така дружба стане фатальною для кожного з них та повернеться тим, що одного дня вони стануть ворогами. Звати двох друзів Люк і Скот і не дивлячись на те, що вони дуже різні, дружба, якою пов’язані вони неймовірно сильна.

Проте одного дня все змінюється для кожного з них і вони попадають в так названий проект «Універсальний солдат», в якому вони поступово перетворюються в машин для вбивства. Більше ні Люк ні Скот не існує як звичайна людина, тепер вони самі справжнісінькі генетично модернізовані солдати, які не знають жалю. Такі солдати були послані в самі гарячі точки для того, щоб виконувати різноманітні місії, з якими не може справитись жодна звичайна людина.

Однак в ході виконання однієї дуже важкої місії Люк перестає підкорюватись своїм розробникам, а Скот навпаки намагається робити все, що йому скажуть і часом навіть набагато більше, для того, щоб показати всім свою відданість та лють, яка живе в ньому. Люк же навпаки не може стріляти в беззахисних людей, а з часом і чинити всього того, що повинен був робити здаля виконання кожної місії.

Таким чином, скачати торрент і побачити те, як швидко головний герой стає звичайною людиною з багатьма можливостями, а керівництво програми «Універсальний солдат» починає полювати за ним, щоб повернути те, що їм належить, може будь який глядач.

Інформація про фільм Універсальний солдат (1992)

Рік: 1992
Країна: США
Кіностудія: Carolco Pictures
Основні актори: Жан-Клод-Ван-Дамм, Дольф-Лундгрен Еллі Вокер, Ед О‘Росс, Джеррі Орбак, Леон Ріппі

Фільм Універсальний солдат (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам