Фільм Вартові галактики (2014)

Guardians of the Galaxy
Постер до фільму Вартові галактики (2014)

Відчайдушний мандрівник між галактиками Пітер Квілл несподівано заволодіває древнім артефактом – Каменем Нескінченності, який має надзвичайну силу. Причому, ця сила може бути направлена як на створення чогось прекрасного, так і на руйнування усього довкола. Хочете дізнатися, як використає цей камінь Пітер? Для цього достатньо скачати торрент и подивитися цю захоплюючу стрічку.

Данний артефакт колись належав Ронану Обвинувачу, що жив в Імперії Крія, - надзвичайно розвиненій цивілізації, котра випереджала людську на тисячоліття. Але колишній власник мав намір використати цю потужну річ зовсім не на користь своїй чи будь-якій іншій цивілізації: за допомогою Каменя він планував захопити усю Галактику і перетворити на рабів представників багатьох цивілізацій.

Невдовзі Пітер дізнається, чим він насправді заволодів, і приймає рішення будь-що не допустити потрапляння Каменя до рук Ронана. За всіма його пригодами, негараздами і перешкодами, які йому доведеться подолати, можна дивитись онлайн безпосередньо на сайті. Допомагати Пітеру в його нелегкій справі буде четвірка дивовижних істот, між якими, на перший погляд, не має нічого спільного. Але всіх їх об'єднує бажання врятувати світ від рабства і руйнування, тому вони поступово перетворюються на справжніх друзів.

Інформація про фільм Вартові галактики (2014)

Рік: 2014
Кіностудія: Marvel
Режисер: Джеймс Ґан
Основні актори: Він-Дізель, Бредлі-Купер Майкл Рукер / Michael Rooker, Кріс Прет / Chris Pratt, Зої Салдана / Zoe Saldana, Дейв Батіста / Dave Batista

Фільм Вартові галактики (2014) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+14 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам