загрузка...

Фільм Вартовий Місяця (2015)

Mune, le gardien de la lune
Постер до фільму Вартовий Місяця (2015)

У кожної держави свій стиль життя, свої правила і свій менталітет. З усім цим можна зіткнутися в нашому повсякденному житті. А творці цього мультфільму - досить витончені люди, причому, зі своїм вишуканим смаком. Поєднавши ці особливості в один «рецепт», створюється ось таке творіння з назвою «Хранитель місяця».

У нашому людському світі є різні цінності. Але на планеті, абсолютно не схожій на нашу, важливою цінністю є Місяць і Сонце. Неземна планета з небаченими мешканцями має своїх охоронців. Хранителем Сонця був Сооне, а Місяць дістався Мьюну. Мьюн - молодий і недосвідчений Фавн, на якого лягла величезна відповідальність. Але така ноша не кожному по плечу, надто вже вона важка. І на жаль, наш герой не справляється зі своїм завданням і втрачає своє світило.

А в цей час темні сили не дрімають і використовують будь-яку можливість, щоб занурити дивовижну планету в пітьму. Як і в будь-якому налагодженого механізмі, при зникненні однієї ланки решта залишаються вразливими. Але незважаючи на свій юний вік, не обділений хоробрістю Мьюн відправляється в небезпечну і захоплюючу пригоду. Хранитель Сонця, дівчина з воску Глім і сам наш охоронець Місяця - Мьюн поспішають відновити баланс свого світу.

Інформація про фільм Вартовий Місяця (2015)

Рік: 2015
Країна: Франція
Кіностудія: Onyx Films, Kinology, ON Animation Studios
Режисер: Александр Ебоян, Бенуа Філіппон
Основні актори: Омар Сі, Ізіа Іжлен, Майкл Ґреґоріо, Шафік Ахмад, Бенуа Алеманнію, Шеннон Арчі, Федір Аткіне, Джошуа Дж. Баллард, Демієн Буассо, Еммануель Кюртіль

Фільм Вартовий Місяця (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам