Фільм Вартовий Місяця (2015)

Mune, le gardien de la lune
360p Постер до фільму Вартовий Місяця (2015)

Дивитись онлайн українською Вартовий Місяця (2015)

У кожної держави свій стиль життя, свої правила і свій менталітет. З усім цим можна зіткнутися в нашому повсякденному житті. А творці цього мультфільму - досить витончені люди, причому, зі своїм вишуканим смаком. Поєднавши ці особливості в один «рецепт», створюється ось таке творіння з назвою «Хранитель місяця».

У нашому людському світі є різні цінності. Але на планеті, абсолютно не схожій на нашу, важливою цінністю є Місяць і Сонце. Неземна планета з небаченими мешканцями має своїх охоронців. Хранителем Сонця був Сооне, а Місяць дістався Мьюну. Мьюн - молодий і недосвідчений Фавн, на якого лягла величезна відповідальність. Але така ноша не кожному по плечу, надто вже вона важка. І на жаль, наш герой не справляється зі своїм завданням і втрачає своє світило.

А в цей час темні сили не дрімають і використовують будь-яку можливість, щоб занурити дивовижну планету в пітьму. Як і в будь-якому налагодженого механізмі, при зникненні однієї ланки решта залишаються вразливими. Але незважаючи на свій юний вік, не обділений хоробрістю Мьюн відправляється в небезпечну і захоплюючу пригоду. Хранитель Сонця, дівчина з воску Глім і сам наш охоронець Місяця - Мьюн поспішають відновити баланс свого світу.

Показати деталі фільму

Фільм Вартовий Місяця (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.3/10 (3,129 голосів)
Рейтинг: 6.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам