загрузка...

Фільм Ведмеді Буні: Таємнича зима (2015)

Xiong Chumo Zhi Xueling Xiongfeng
Постер до фільму Ведмеді Буні: Таємнича зима (2015)

У лісі під горою Кристал Пікс жило сімейство ведмедів: мама-ведмедиця і два її сини Брамбл і Браяр. Якось раз брати гралися в лісі і Браяр умовив брата піти подивитися на дроворубів, які знищували їх ліс. Там вони зустріли Віка, сина дроворуба, який виявився дуже нахабним хлопчиною і затіяв бійку з ведмежатами. В результаті погоні Брамбл впав у нору під деревом і потрапив в чарівний, і дивовижний світ. Там він зустрів дух зимового лісу - білу ведмедицю з рогами. Браяр не повірив братові і тільки знущався над ним з цього приводу.

Йшли роки, брати виросли і разом з іншими мешканцями лісу займалися збором їстівних запасів на зиму. Брамбл, який з дитинства мріяв ще раз зустріти дух зими, відволікся на незрозумілі звуки і упустив сани з фруктами. У результаті він ще раз побачив вже подорослішавшу білу ведмедицю з рогами, але сани з їжею на зиму впали в прірву. Брамбл, який виріс суворим і відповідальним, був сильно незадоволений і грубо насварив мрійливого Брамбла за цей вчинок.

У прилеглому містечку Вік готувався до поїздки на Кристал Пікс. З ним разом був якийсь турист зі своїми помічниками. Коли Вік привіз їх на місце, він дізнався, що насправді їх метою є зловити дух зимового лісу. Незабаром вони вийшли на слід Брамбла, який спробував сховатися від них на невеликому пагорбі. Цим пагорбом виявилася величезна ведмедиця - Нейва - той самий дух зими. Вона швидко розкидала своїх кривдників, але постраждала і сама. Після цього ведмедиця втекла. Брамбл побіг за нею і допоміг їй. У результаті вони подружилися і провели чарівний день.

На наступний день люди повернулися. Тепер вони знали, в чому слабкість ведмедиці і тому їм вдалося зловити її.

Інформація про фільм Ведмеді Буні: Таємнича зима (2015)

Рік: 2015
Країна: Китай
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Дінг Ліанг, Фуюань Лью
Основні актори: Дженні Анселл, Рік Джей Глен, Ітан Кейлі, Шиван Ламсден

Фільм Ведмеді Буні: Таємнича зима (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам