загрузка...

Серіал Величний Джо (всі серії) (2013)

Jo
Постер до серіалуВеличний Джо (всі серії) (2013)

Ранок в Парижі починається для детектива Джо Сен-Клера з виклику на місце злочину. Біля Собору Паризької Богоматері виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Покійний без годинника, документів і грошей, по всьому тілу удари і садна, два зуба вибиті, є сліди задушення, однак крові немає. Виходить, що чоловіка вбили, але, швидше за все, в іншому місці і потім труп перетягнули сюди. Джо передбачає, що вбивця залишив послання з натяком про помсту. Вуха мерця проколоті, а голова з відкритими очима повернута в бік ангела, який кличе на Страшний суд. Встановлюється особа убитого - 51-річний Пітер ван Гліе, органіст, який виступав в головних соборах Європи. З'ясувавши, за які гріхи був покараний Пітер, детектив зможе швидше знайти того, хто його покарав.

Франко-британський детективний серіал з нестаріючим Жаном Рено у головній ролі - мимо такого просто неможливо пройти! Не втрачайте часу дарма і прямо зараз починайте дивитися серіал онлайн в HD якості. Закручені кримінальні інтриги, найбільш парадоксальні висновки і раптові розгадки гарантовані. Як, втім, і дивовижні паризькі види, на тлі яких розвивається дія. Декораціями для витончених злочинів стають найвідоміші пам'ятки французької столиці: Ейфелева вежа, собор Нотр-Дам, катакомби...

Джо Сен-Клер працює у відділі розслідування особливо тяжких вбивств. За його плечима - величезний досвід, що дозволяє йому розплутувати найскладніші справи, а також власне кримінальне минуле. До речі, саме воно багато в чому дозволяє Джо мислити як злочинець, передбачаючи ходи зловмисників. Сен-Клер добре знайомий з паризькими катакомбами і їх мешканцями, адже він сам колись був представником світу темних справ. Тепер Джо стоїть на сторожі порядку і пліч-о-пліч працює з напарником - який його повна протилежність.

Інформація про серіал Величний Джо (всі серії) (2013)

Кіностудія: Atlantique Productions,Radio Télévision Belge Francophone (RTBF),Radio Télévision Suisse
Актори: Жан-Рено Джилл Хеннессі, Том Остін, Орла Брейді, Хейді Рід, Кріс Брейзіер

Серіал Величний Джо (всі серії) (2013) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+20 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам