загрузка...

Фільм Венеціанська примха (2002)

Capriccio veneziano
Постер до фільму Венеціанська примха (2002)

В одній з найвідоміших екранізацій Шекспіра, що представляє на екрані ряд першокласних акторів, оживає історія, що сталася у Венеції і мало не закінчилася жахливою трагедією. У Венеції багато хто жив собі на втіху, не замислюючись про завтрашній день і не обмежуючи себе у витратах. Такий був і молодий Бассаніо, по вуха вгрузлий в боргах. Він вирішив одружитися на Порції - прекрасній багатій дівчині.

Але для сватання та організації весілля потрібні гроші і Бассаніо звернувся за допомогою до Антоніо - венеціанського купця. Той не відмовляє другу і займає велику грошову суму у Шейлока - єврея-лихваря, якого в Венеції недолюблювали. Шейлок, що ненавидить Антоніо, погоджується дати йому грошей, але при цьому включає в вексель одну важливу умову - якщо Антоніо не поверне позику вчасно, лихвар матиме право вирізати з тіла купця фунт м'яса. Коли корабель Антоніо розбивається і купець не встигає розплатитися з Шейлоком, Бассаніо з іншими друзями доводиться застосувати всю свою винахідливість, щоб залишити Шейлока ні з чим.

Інформація про фільм Венеціанська примха (2002)

Рік: 2002
Країна: Італія
Кіностудія: La Perla Nera
Режисер: Бруно Маттеї
Основні актори: Емілі Кроуфорд (Emily Crawford), Гуалберто Пармеджані (Gualberto Parmeggiani), Джуліана Джерруган (Juliana Jerrugan), Паоло Де Джорджо (Paolo De Giorgio), Ксенія Трбович (Ksenija Trbovich), Джоанна Бронзей (Johanna Bronzei), Джанні Відалі (Gianni Vidali), Доміциано Арканджелі (Domiziano Arcangeli)

Фільм Венеціанська примха (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам