Фільм Венеціанська примха (2002)

Capriccio veneziano
360p Постер до фільму Венеціанська примха (2002)

Дивитись онлайн українською Венеціанська примха (2002)

В одній з найвідоміших екранізацій Шекспіра, що представляє на екрані ряд першокласних акторів, оживає історія, що сталася у Венеції і мало не закінчилася жахливою трагедією. У Венеції багато хто жив собі на втіху, не замислюючись про завтрашній день і не обмежуючи себе у витратах. Такий був і молодий Бассаніо, по вуха вгрузлий в боргах. Він вирішив одружитися на Порції - прекрасній багатій дівчині.

Але для сватання та організації весілля потрібні гроші і Бассаніо звернувся за допомогою до Антоніо - венеціанського купця. Той не відмовляє другу і займає велику грошову суму у Шейлока - єврея-лихваря, якого в Венеції недолюблювали. Шейлок, що ненавидить Антоніо, погоджується дати йому грошей, але при цьому включає в вексель одну важливу умову - якщо Антоніо не поверне позику вчасно, лихвар матиме право вирізати з тіла купця фунт м'яса. Коли корабель Антоніо розбивається і купець не встигає розплатитися з Шейлоком, Бассаніо з іншими друзями доводиться застосувати всю свою винахідливість, щоб залишити Шейлока ні з чим.

Показати деталі фільму

Фільм Венеціанська примха (2002) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 3.6/10 (53 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам