загрузка...

Фільм Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Perdona si te llamo amor
Постер до фільму Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Успішний 37-річний дизайнер робить пропозицію руки і серця своїй коханій, але Олена йде від нього, злякавшись серйозних відносин. Випадок зводить його зі школяркою Нікі і поступово між ними виникає почуття, незважаючи на серйозну різницю у віці. Нікі привносить в впорядковане життя Алекса відчайдушність і спонтанність, але коли приходить час зробити вибір, з якою жінкою зв'язати своє життя, Алекс залишається з Оленою, яка переосмислила його пропозицію. Чи зможе Алекс повернутися до розміреного життя, після феєрверку емоцій, який відчув з Нікі?

Сюжет фільму "Вибач за любов"

Літній креативний директор рекламної компанії Алесандро Белло робить своїй коханій Олені пропозицію і дарує кільце і російську матрьошку - символ материнства і великої родини. Увечері, повернувшись з роботи, він розуміє, що Олена пішла від нього. Алекс страждає.

Школярки-подружки Еріка, Діана, Нікі та Олі зустрічаються з хлопцями, діляться один з одним секретами. Нікі мріє про справжнього чоловіка, не спілкується з однолітками.

По дорозі на роботу Алекс збиває Нікі на скутері. Вони обмінюються телефонами для вирішення проблем зі страховкою, але зустрічі швидко переростають в побачення. З Нікі Алексу весело, цікаво.

Бос компанії повідомляє про велике замовлення на рекламу парфумів. Хто представить кращий проект, збереже місце в компанії. Алекс зі своєю командою не може нічого придумати. Нікі подає йому ідею і його проект викликає захват у керівництва, але замовників не влаштовує. Конкурс триває. Алекс багато працює, рідше зустрічається з Нікі.

Одного разу, помітивши його з іншою жінкою в кафе, Нікі в гніві розбиває скло в його машині. Алекс пояснює, що це його сестра і закохані миряться. Нікі мріє, щоб Алекс кинув роботу і щоб вони оселилися на маяку, такому ж, як на картині у нього вдома.

На 18-річчя Алекс робить Нікі сюрприз і запрошує в ресторан в Парижі. Вони чудово проводять час. Алекс фотографує сплячу Нікі і представляє фото як рекламний проект. Замовники в захваті.

Олена знаходить Алекса, говорить, що пішла від нього, бо злякалася, але багато думала і зрозуміла, що любить його і хоче повернутися до нього. Алекс довго зважує всі за і проти і вирішує розлучитися з Нікі, вважаючи, що у них немає майбутнього через різницю у віці. Нікі звинувачує його в боягузтві.

Алекс і Олена живуть разом, але він розуміє, що не любить її. Він їде до Нікі і, не заставши її вдома, залишає для неї лист. Він звільняється і їде з міста.

Нікі читає лист, довго роздумує і їде до Алекса жити на маяк.

Інформація про фільм Вибач за любов / Пробач мені любов (2014)

Рік: 2014
Країна: Іспанія
Кіностудія: Audiovisual Aval SGR, Canal+ Espana, Institut Catala de les Empreses Culturals (ICEC)
Режисер: Хоакін Льямас
Основні актори: Алехандро Батльорі, Палома Блойд, Джоель Боскед, Крістіна Брондо, Пабло Ч'япелья, Адрія Кольядо, Хан Корнет, Ракель Дальмасес, Аурелі Дель Позо, Лусія Дельґадо

Фільм Вибач за любов / Пробач мені любов (2014) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам