загрузка...

Фільм Відчайдушні напарники (2016)

Skiptrace
Постер до фільму Відчайдушні напарники (2016)

Джекі Чан, Джонні Ноксвіл і Бінбін Фань в комедійному бойовику Ренні Харліна «Відчайдушні напарники».

Детектив Бенні Блек, який славиться своєю чесністю і непідкупністю, вже десять років стежить за могутнім босом злочинного світу Китаю. Бенні не встигає успішно завершити полювання, коли його племінниця потрапляє в халепу: її викрадають бандити, за якими стільки часу стежив детектив. Тепер піймання ватажка злочинного синдикату з професійного обов'язку перетворюється в справу честі. Для звільнення племінниці Бенні змушений об'єднатися з американським гравцем-картярем, який надмірно балакучий і, схоже, не дуже серйозно сприймає майбутню місію, повну погонь, бійок і викриттів. Але вибору немає і парочка рятувальників вже поспішає на допомогу викраденій дівчині. Ось тільки дивна команда, взявшись визволяти когось із біди, сама потрапляє в ще більші неприємності.

Для того щоб дізнатися, які пригоди чекають героїв в їх небезпечній справі, потрібно дивитися онлайн «Відчайдушні напарники».

Інформація про фільм Відчайдушні напарники (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Cider Mill Pictures, Dasym Enetertainment, InterTitle Films, JC Group International, Talent International Film Cultural Company, Talent International Media
Режисер: Ренні Харлін
Основні актори: Джекі-Чан Джонні Ноксвіл, Бінбін Фань, Ерік Цан, Ів Торрес, Уїнстон Чао, Ен Джон-хун, Ши Ши, Майкл Вон, Ділан Ко

Фільм Відчайдушні напарники (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+16 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам