загрузка...

Фільм Відважна (2012)

Brave
Постер до фільму Відважна (2012)

Гори Шотландії окутані міфами та легендами. Волелюбну принцесу по древній традиції батько хоче видати заміж. За її руку будуть змагатися три принци із сусідніх королівств. Але Мірінда кинула виклик традиціям і сама змагалася за право за кого виходити заміж скачати торрент. Та ще й навідалася до місцевої знахарки. Та замість допомоги наклала чари на її маму та трьох молодших братів. Якщо за 3 дні їх не зняти, ведмеді забудуть ким вони були до, і назавжди залишаться в звіриній шкурі. Але як це зробити, коли уже продовжується святковий банкет та залицяльники вимагають визначитися, кого вибере Мірінда.

Дівчинці доведеться нелегко і саме в такому випробуванні дівчина стане не просто хорошим воїном, але навчиться терпінню та стане більш дипломатичною. Але доправивши матір до вказаного місця, нічого не сталося дивитися он лайн. І тут дівчина згадує загадку, що говорили їй знахарка. Тепер потрібно хутчіш повернутися в замок і з’єднати старинний родовий гобелен, який Мерінда порвала, коли сварилась із матір’ю. Час майже вичерпано. Чи встигнуть вони?

Тим паче короля в бою давним давно поранив великий ведмідь і він бажає помсти. Як тепер пробратися в замок королеві в шкурі ведмедя непоміченою? Та як вирішити ситуацію з майбутнім одруженням?

Інформація про фільм Відважна (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Келлі Макдональд, Емма Томпсон
Основні актори: Келлі МакДональд, Біллі Конноллі, Емма Томпсон, Джулі Волтерс, Робі Колтрейн, Кевін МакКід, Крейг Фергюсон

Фільм Відважна (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам