Фільм Віджа. Смертельна Гра (2014)

Ouija
Постер до фільму Віджа. Смертельна Гра (2014)

Багатьох людей цікавить потойбічний світ. Хтось впевнений в його існуванні, інші, навпаки, заперечують факт того, що існують надприродні сили. Але люди за своєю природою істоти дуже цікаві і деякі з них готові вивчати навіть найтемніші кути. Але ж не дарма існує вислів: «Менше знаєш - краще спиш», та навіть знаючи його, герої цього фільму знехтували цим правилом. Втім, ніхто з них і не мав особливого уявлення про наслідки. Адже злі сили завжди чекають своєї години.

Зло нематеріальне, у нього немає тіла, але є надзвичайно сильна спрага людських душ. Саме ними воно харчується, саме завдяки людським душам, зло отримує свою силу. І тому воно ніколи не дрімає, а тільки і чекає моменту, коли цікаві люди відкриють двері, щоб нарешті отримати ласий шматочок.

Головні герої - це невелика група молодих людей, які недавно втратили хорошу подругу. Справа в тому, що вона загинула при досить незрозумілих обставинах. Поліція провела розслідування, але нічого дивного не виявила. Дівчина наклала на себе руки, а поліцейські вирішили що винна в цьому затяжна депресія, яка довгий час мучила цю дівчину. І справді, незадовго до трагедії її друзі помітили щось дивне в її поведінці, це виглядало так, ніби в її очах таївся страх. А страх - одне з найсильніших людських почуттів.

Вони впевнені, що їх подруга чогось дуже сильно злякалася і саме причина її страху потім і стала причиною її смерті. І хлопці вирішили, що необхідно провести спіритичний сеанс, щоб викликати її душу і розпитати про обставини її загибелі, з'ясувати деталі і зрозуміти причини того, що сталося. Для цього молоді люди використовували Дошку Віджа. Звичайно, від ідеї прийшли в захват не всі, деякі були проти, та змушені були погодитися через повагу до загиблої подруги. А ось те що сталося далі, описати досить складно. Під час сеансу з потойбічного світу прийшло щось страшне, якась зла сила, яка не має наміру залишати в живих свою здобич...

Інформація про фільм Віджа. Смертельна Гра (2014)

Рік: 2014
Жанр: Жахи
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Стайлз Вайт
Основні актори: Олівія Кук / Olivia Cooke, Ана Кото / Ana Coto, Дарен Каґасоф / Daren Kagasoff, Бянка А. Сантос / Bianca A. Santos, Дуґлас Сміт / Douglas Smith, Шеллі Хенніґ / Shelley Hennig

Фільм Віджа. Смертельна Гра (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам