загрузка...

Серіал ВІНІЛ (всі серії) (2016)

VINYL
Постер до серіалуВІНІЛ (всі серії) (2016)

Перший сезон серіалу «Вініл» знайомить нас з музикантом Річі Вінстером. Події серіалу розгортаються на початку 70-х років минулого століття. Якщо ви є прихильником старої музики, тоді повинні знати, що саме в цей період часу спостерігався справжній бум в музичній сфері. Кожен, хто хоч якимось чином був пов'язаний з музикою, намагався прославитися, розкрутитися і знайти своє місце під сонцем. У цей період з'явилися багато нових музичних напрямків.

Зйомками 1 сезону займалися професійні режисери, серед яких Мартін Скорсезе, Култер Мартін, Пітер Соллетт і багато інших. Завдяки такій сильній команді серіал вийшов дуже якісним. Крім цього, над написанням сценарію кожної серії працювали досвідчені сценаристи, які спробували зробити сюжет максимально цікавими та інтригуючим.

Повернемося до головного героя. Це молодий чоловік, який володіє музичною студією. В нього є дружина і діти. Але слава настільки затуманила його розум, що герой примудрився зіпсувати все власними руками. Він починає пити алкогольні напої, вживати наркотики. Річі практично забув про роботу. В результаті, у нього починаються проблеми. Дружина погрожує піти з сім'ї і забрати дітей. Колега по роботі повідомляє, що ще кілька тижнів і Річі опиниться на вулиці і стане банкрутом. Для того щоб змінити життя, чоловік вирішує знайти молодих музикантів, які підпишуть з ним контракт. З їх допомогою він хоче створити новий музичний напрям, який поверне йому популярність і принесе багато грошей.

Інформація про серіал ВІНІЛ (всі серії) (2016)

Країна: США
Кіностудія: HBO
Актори: Боббі Каннавале, Олівія Вайлд, Джеймс Джаґґер, Пол Бен-Віктор, П.Дж. Бірн, Макс Казелла, Ато Ессонда та інші

Серіал ВІНІЛ (всі серії) (2016) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 30.09.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам