загрузка...

Фільм Вірус (2016)

Viral
Постер до фільму Вірус (2016)

Емма і її старша сестра Стейсі - дівчатка-підлітки, вони недавно переїхали в невелике селище в горах, відвідують нову школу, де тепер працює вчителем їх батько. У США починає стрімко поширюватися незрозуміле захворювання. У селищі оголошено карантин, а їхні батьки за випадковим збігом обставин застрягли по іншу сторону бар'єру. Незважаючи на дану батькові обіцянку, дівчатка за відсутності дорослих їдять нездорову їжу і потайки ходять на вечірки. Але коли хвороба косить людей, яких вони знають, Емма і Стейсі разом зі своїм сусідом Еваном (таємна пристрасть Емми) вимушені забарикадуватися у своєму будинку. Невже тепер занадто пізно думати про заходи безпеки? Епідемія прогресує, Стейсі заражена і Еммі доведеться зіткнутися з вибором: захистити сестру або рятуватися самій.

У США зафіксовано випадки зараження невідомим захворюванням. Імовірно, воно поширюється з Китаю, тому проводиться ретельний огляд всіх, хто прибуває з-за кордону, оголошений карантин. В організмі заражених живе паразит - черв'як, хвороба може передаватися тільки через кров, її симптоми - підвищений апетит, болі в горлі, кашель.

Емма і її старша сестра Стейсі недавно змінили школу, вони переїхали жити в елітний населений пункт, розташований в горах. Емма набагато скромніша за свою сестру, яка з легкістю заводить знайомства, розкуто поводиться з хлопцями. Чергового приятеля Стейсі звуть Сі Джей, у нього безліч татуювань по всьому тілу, він душа компанії і ловелас. Еммі подобається сором'язливий Еван, сестра радить підвезти хлопця після школи до будинку. Еван - їхній сусід, а сестер возить на своїй машині батько, Майкл Дрейкфорд, який працює в школі вчителем біології, мама поки у від'їзді. Еван живе з вітчимом, крім Білла нікого з близьких у нього немає. На черговому уроці Майкл Дрейкфорд розповідає учням про паразитів, школярі препарують жаб. Одній з дівчат, Грейсі, стає погано, вона виходить з класу. Емма йде слідом за приятелькою, та впала і б'ється в судомах. Поки Емма кличе на допомогу шкільного лікаря, у Грейсі починає текти х горла кров, вона потрапляє в схиленого над нею хлопця, той втікає. Грейсі поміщають в стаціонар, Емму оглядає лікар, намагається з'ясувати, з ким ще контактувала хвора дівчина. У Каліфорнії оголошено про епідеміологічну небезпеку. Мати Емми і Стейсі потрапила в карантин, вона не може покинути будівлю аеропорту і приїхати до сім'ї. Майкл збирався забрати дружину, але його затримали служби безпеки на виїзді з селища. Батько попереджає дочок, що становище стає серйозним, їм доведеться провести ніч без батьків. Незважаючи на обіцянку не приводити в будинок хлопців, Стейсі запрошує до себе Сі Джея, парочка усамітнюється в спальні.

На ранок в кожен будинок селища доставляють набір на випадок лиха, який включає в себе засоби індивідуального захисту, предмети першої необхідності і запас продовольства на 12 днів. Жителям рекомендують не залишати свої оселі, дотримуватись умов карантину. Стейсі за відсутності нагляду з боку дорослих вирішує відірватися на тусовці, яку місцева молодь влаштовує в ще не заселеному будинку. Розсудлива Емма її ентузіазму не поділяє, але Стейсі вже призначила там побачення Евану від імені молодшої сестри, скориставшись її телефоном. Перш, ніж вийти з дому, Емма надягає респіратор, але на тусовці підлітки забувають про засоби безпеки, там веселощі в повному розпалі. Еван теж відчуває симпатію до Емми, вони намагаються знайти в будинку відокремлене місце. Тим часом Сі Джей займається сексом з Тарон. Стейсі виявляє їх за цим заняттям, влаштовує приятелеві скандал, називає свою подругу повією. Вечірка перервана, коли там з'являється заражений Грейсі хлопець. Він веде себе агресивно, нападає на першу-ліпшу дівчину. Виникає паніка, молодь рятується втечею. Емма і Стейсі спочатку ховаються за дверима, а коли намагаються втекти, старша сестра піддається нападу зараженого, бризки крові потрапляють їй на обличчя і шию.

Сестри замикаються у себе в будинку, Стейсі ретельно змиває з себе кров, вона сподівається, що не заразилася. Емма знаходить в інтернеті непідтверджену інформацію з анонімного джерела: заражені по всьому світу якимось незбагненним чином можуть спілкуватися між собою, їх дії схожі на організовані. Вранці дівчат приходить оглядати епідеміологічний патруль, вони заперечують, що контактували із зараженими. У селищі йдуть зачистки, всіх заражених просто знищують, на зачищених будинках ставлять спеціальні знаки. Сестри налякані. По телефону батько дає розпорядження Стейсі взяти пістолет і тримати його постійно при собі, після чого зв'язок обривається. Не працюють ні мобільні, ні стаціонарні телефони, відсутній інтернет. По радіо і телебаченню оголошують, що в країні введено військовий стан. Вночі сестри спостерігають, що один з їхніх сусідів випускає сигнальну ракету, після чого приїжджає патруль, військові вбивають не тільки дружину сусіда, але і його самого, не звертаючи увагу на крики, що він не заражений. Стейсі приймає рішення: потрібно вибиратися з селища. Вони виводять з гаража машину батька (той поїхав на таксі). Емма намагається покликати з собою Евана, кидає камінці в його вікно. Вітчим наглухо закриває вікна і не випускає хлопця з дому. Дівчата доїжджають до посту, де військові охороняють зону карантину. Їм наказують розвертатися додому, Стейсі не підкоряється наказу, військові відкривають вогонь. Сестри змушені повернутися в селище.

Стейсі виявляє у себе в районі шийного хребця якесь ущільнення. Приховування заражених в умовах воєнного стану є серйозним злочином. Самостійно позбутися паразита Стейсі не виходить. За обідом, уже відчуваючи зміни в своєму організмі, старша сестра розповідає молодшій про проблеми між їх батьками. Виявляється, батько зрадив мамі. Стейсі застала його на роботі зі студенткою, а коли повідомила про це матері, батьки посварилися, їх шлюб тепер під загрозою. Еммі про це вирішили не говорити, але саме тому батько звільнився з попереднього місця роботи і вони переїхали сюди. Після всіх цих подій Стейсі стала поводитися так зухвало, заводила зв'язки з хлопцями. У Стейсі починається кашель. В цей час лунає стукіт у двері. Еван кричить, що його вітчим заражений, просить сестер пустити його в будинок, Емма відкриває йому двері. Молоді люди обороняються від атаки зараженого Білла. Той вривається всередину через вікно, з його вух лізуть черв’яки. Стейсі стріляє в Білла і вбиває його. У неї самої починає текти з горла кров, з нею відбуваються незворотні зміни. Емма і Еван замикають заражену Стейсі в її кімнаті, забивають двері дошками. Емма зізнається Евану, що не в силах кинути сестру. Той не вірить, що Стейсі можна вилікувати. Емма, щоб приховати від епідеміологічних служб свою присутність в будинку, малює на воротах гаража знак зачистки. Стейсі кричить, вона відчуває дикий голод. Крім того, заражена дівчина стверджує, що чує голоси паразитів, вони диктують, що їй робити. Стейсі не бажає завдавати болю сестрі, вона просить її піти. Емма заспокоює Стейсі, говорить про те, що вони завжди захищали один одного.

Селище спорожніло. Еван і Емма сидять на даху, марно намагаючись зловити сигнал стільникового зв'язку. Еван зізнається, що два роки тому у нього померла від раку мати. За час її хвороби йому довелося спостерігати всі страшні зміни, які з нею відбувалися. Перед смертю вона вже не була тією людиною, яку він любив. Еммі теж доведеться змиритися з втратою людської подоби своєї сестри. В цей час в будинок приходить Сі Джей, він чує, що Стейсі кличе на допомогу. Коли хлопець намагається її звільнити, Стейсі накидається на Сі Джея і вбиває його. На крики жертви приходять Емма і Еван. Стейсі просить вибачення за скоєне вбивство, її змусили це зробити паразити, вони майже повністю контролюють її волю. Емма хоче спробувати врятувати сестру. Вона годує її їжею, куди підмішала снодійне. Коли Стейсі засинає, Емма робить їй операцію і витягує хробака з шиї. Спільними зусиллями паразита вдається знищити. На ранок Стейсі виглядає набагато краще, Емма навіть годує сестру супом в надії, що та остаточно видужає. Але через деякий час Еван повідомляє, що Стейсі з'їла всі їх запаси їжі і втекла.

Еван і Емма біжать шукати Стейсі. В одному з будинків вони виявляють кілька трупів. Потім на них нападають зомбі, в яких перетворилися заражені люди. Стейсі забилася в куток, вона скаржиться на голоси в її голові, благає її вбити. Зомбі ломляться у двері, Еван з останніх сил стримує натиск кровожерливих монстрів, Емма в розпачі натискає на курок і вбиває сестру. Вони в Еваном вибираються через вікно на дах. У небі з'являється військовий літак, селище наказано повністю знищити. Евану і Еммі вдається врятуватися, стрибнувши з даху в басейн. Будинок згорає дотла. Двоє вцілілих їдуть на машині до посту на виїзді з селища. Всіх людей вже евакуювали. Але Емма виявляє залишену батьком фотографію їх сім'ї, на звороті - записка. Якщо дочки залишилися в живих, то повинні їхати до дядечка в Вашингтон, де вони з мамою будуть їх чекати. Еван і Емма відправляються в дорогу.

Інформація про фільм Вірус (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Miramax
Режисер: Генрі Джусто, Еріел Шульман
Основні актори: Софія Блек-Д'Еліа, Тревіс Тоуп, Майкл Келлі, Бріанна Гоуї, Машин Ган Келлі, Джон Котрен, Стоні Уестмоленд, Лінзі Грей, Джудіенн Елдер

Фільм Вірус (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+13 -7 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам