загрузка...

Фільм Вітчвіль. Місто відьом (2010)

Witchville
Постер до фільму Вітчвіль. Місто відьом (2010)

Настав час братам-лицарям Еріку і Джейсону проводити змужнілого спадкоємця в рідне королівство. Пройшовши довгий шлях маленький загін виявляє випалену землю, зруйновані селища і зубожілих підданих. Малакал не застав батька живим і був коронований. До палацу прибув Генріх Кремер - мисливець на відьом. Він повідав юному королю, що всі біди держави - справа рук могутньої відьми Червоної королеви. Щоб край знову розцвів, необхідно побороти її. Загін знову відправляється в дорогу, щоб відновити справедливість. Що їх чекає попереду?

У таверні відпочивають доблесний воїн Ерік, його безжурний молодший брат Джейсон і Малакал - принц королівства, в яке і прямує група. Перетинаючи його володіння, вони бачать лише випалений край. Доведені до відчаю мешканці готові битися за їжу.

Спадкоємець не встиг попрощатися з батьком і став повноправним королем. Прибулий до палацу мисливець на відьом Кремер розповів юному правителю, що причина всіх бід його країни - відьма Червона королева. Малакал вирішує особисто звільнити королівство від її гніту і разом з вірними друзями та мисливцем вирушає в дорогу.

В дорозі на групу напала банда злодіїв - умілих бійців. Мудрий правитель запропонував їм долучитися до загону: досвідчені воїни знадобляться в їх справі.

Відьма дізналася про наближення мисливця, який несе їй смерть, укладену на сторінках чаклунської книги. Тому королева знову і знову посилає поплічників викрасти фоліант і вбити його власника, але перевертні і одержимі зазнають поразки. Нарешті володарка темряви сама відправляється за дорогоцінним манускриптом. У зіткненні з нею загинув Ерік, а Джейсон потрапив в полон. Залишки загону зміцніли в поселенні, а Кремер навчив Малакала заклинання, яке погубить Червону королеву.

Оборона впала під натиском відьминої армії, а короля схопили. Жінка спробувала схилити його на свій бік і зізналася, що насправді є його матір'ю, а королівству мстить за вигнання. Причиною немилості стало те, що вона чаклунством врятувала спадкоємця від загибелі. Юна чаклунка звільняє полонених, дізнавшись, що Малакал - син Червоної королеви і, відповідно, її брат. Король читає заклинання і вбиває відьму. Королівство врятовано.

Інформація про фільм Вітчвіль. Місто відьом (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Infotainment China, Witchville Productions
Режисер: Тео Піррі
Основні актори: Люк Ґосс / Luke Goss, Едвард Спелірс / Edward Speleers, Ендрю Плевін / Andrew Pleavin, Саймон Торп / Simon Thorp, Сара Дуґлас / Sarah Douglas, МайАнна Берінґ / MyAnna Buring, Йен Вірґо / Ian Virgo

Фільм Вітчвіль. Місто відьом (2010) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -5 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам