загрузка...

Фільм Воїни-перевертні (2009)

War Wolves
Постер до фільму Воїни-перевертні (2009)

Повний місяць завжди був особливим явищем. Повний місяць робить ніч яскравішою і разом з тим ще більш таємничою. І саме ця подія породила одну з найпопулярніших легенд, яка і до цього дня користується великим успіхом. Джек - досвідчений солдат, який пройшов через безліч боїв і безліч дуже складних завдань. І здається, складно придумати таке завдання, яке б він не виконав. Але, як то кажуть: «Вік живи, вік дивуйся». Джек і його загін отримує завдання відправитися в невелике містечко в США. Здається, ну що там може бути такого, що б було потрібно втручання елітних частин американської армії? Але, як з'ясувалося, є там навіть і те, що може налякати загартованих в боях солдатів. Справа в тому, що саме в цьому містечку знаходиться військовий, який заражений вірусом перевертня. Джек і його солдати, повинні знайти його і знешкодити.

Однак після прибуття вони дізнаються, що їх завдання набагато складніше, ніж передбачалося на самому початку. Вони дізнаються, що разом з тим, кого вони повинні знайти, цим вірусом заразилися ще двоє військових. І їх теж потрібно знайти і знешкодити, що не так уже й просто, адже тепер вони володіють в прямому сенсі нелюдською силою, та й на людей не схожі. Тепер ці троє виглядають переважно як вовки. Джек і його бійці повинні вступити в нерівний бій з противниками і спробувати запобігти катастрофі, що насувається.

Інформація про фільм Воїни-перевертні (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Curb Entertainment International
Режисер: Майкл Уорт
Основні актори: Джон Сексон, Тім Томерсон, Майкл Уорт, Едріен Барбо, Наташа Алам

Фільм Воїни-перевертні (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам