загрузка...

Фільм Воїни світла (2009)

Daybreakers
Постер до фільму Воїни світла (2009)

Не настільки далеке майбутнє... Практично 95% відсотків населення планети в результаті спалаху вірусу перетворюється на вампірів. Доктор Ед Далтон не покидає надії знайти альтернативне джерело живлення, адже людей стає все менше, а без їжі діти ночі перетворюються на монстрів. Одного разу він знайомиться з людиною, якій вдалося позбутися від вампіризму. Разом з ним і його безстрашною подругою Одрі він починає займатися дослідженням. Але не всі хочуть знайти ліки: військові та корпорації зроблять все можливе, щоб перешкодити героям.

Сюжет фільму "Воїни світла"

У 2019 велика частина населення планети стає вампірами, живих людей залишається лише 5%. Крові на всіх не вистачає, дітям ночі доводиться шукати її замінник. Ті вампіри, які довгий час не отримують належного харчування, перетворюються в диких монстрів. Очевидна необхідність в штучному заміннику крові. Вампір доктор-гематолог Едвард Далтон займається дослідженнями з розробки альтернативної їжі, яка задовольнить потреби суспільства. Він співчуває людям, адже одних в цей час зганяють на ферми, інших безжально вбивають монстри. Одного разу він зустрічається з людьми: Одрі і «Елвісом» Кормаком. Їх вистежують і збираються схопити, але трійці вдається втекти. Едвард дізнається новину: Кормак колись був вампіром, але йому вдалося стати людиною. Вони об'єднуються, щоб знайти ліки.

Після низки експериментів Ед знаходить можливість побороти вампіризм. У місті починається винищення вампірів з метою контролю населення. Герої звертаються до боса Далтона, але він відмовляється їм допомагати. Коли ситуація стає критичною, з'являється Френкі, брат доктора. Він вже починає втрачати розум. Збожеволівши, Френкі кусає Елвіса, але випивши його кров, перетворюється на людину. Виявилося, що якщо випити кров колишнього вампіра, можна зцілитися. У сутичці Френкі жертвує собою заради порятунку брата. Троє виживших відправляються розповісти світу про можливість одужати.

Інформація про фільм Воїни світла (2009)

Рік: 2009
Країна: США, Австралія
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Майкл Спіріг
Основні актори: Ітан Хоук, Ізабель Лукас, Уіллем Дафо, Клаудія Карван, Майкл Дорман, Джей Лагаая, Габріелла Ді Лабіо

Фільм Воїни світла (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам