загрузка...

Фільм Взвод / Чота (1986)

Platoon
Постер до фільму Взвод / Чота (1986)

Дії відбуваються в прикордонному районі, куди прибуває рядовий одного з піхотних полків. Молодий солдат прагне на власні очі побачити те, що називають істинним земним пеклом. Він хоче на своєму досвіді пережити страшні реалії, які виявляються куди страшнішими і трагичнішими потойбічних картин, вигаданих фантастами. Тут же відбувається конфлікт між двома сержантами, які, подібно головному герою, вважали, що воювати їм доведеться лише з партизанськими загонами ворога. Життя ж диктує свої правила. Хлопці розуміють, що смертельний удар можуть завдати тільки свої...

Сюжет фільму "Взвод / Чота"

Кріс Тейлор, що відправився добровольцем на війну, разом з кількома хлопцями прибуває на в'єтнамський кордон. Коли взвод виявляє ворожі позиції, бійці відправляються в місцеве село, в якому їх офіцер Барнс намагається творити безчинства. Один з рядових, Елайс, накидається на командувача, але хлопці розбороняють їх. Зустрівши місцевих жителів, солдати спалюють їхні будинки. Незгідний з політикою свого начальства боєць доповідає вищестоящому керівництву про те, що сталося.

Через деякий час взвод потрапляє в засідку. Щоб утримати позиції, Елайс збирається змінити позицію, але давній ворог Барнс виявляє його в джунглях і ранить, повідомивши Крісу, що їх товариша вбили в'єтнамці. Піднявшись у повітря, хлопець бачить пораненого друга, що втікає, і розуміє, що відбулося насправді. Тейлор б'ється з підлим офіцером і отримує страшну мітку на обличчі.

Наступного ранку взвод повертається в долину для заняття оборони. Відбувається битва, в якій Кріс намагається допомогти відбиватися від ворога Барнсу, але розпалений офіцер кидається на нього самого. Літак скидає напалмові бомби і солдати приходять до тями лише наступного дня. Тейлор знаходить напівживого начальника і розстрілює його, після чого солдати союзного підрозділу допомагають тим, хто вижив. Фільм завершується сценою, в якій демобілізований Кріс залишає В'єтнам.

Інформація про фільм Взвод / Чота (1986)

Рік: 1986
Кіностудія: Hemdale Film, Cinema 86
Режисер: Олівер Стоун
Основні актори: Чарлі-Шин, Джонні-Депп Том Беренджер, Віллем Дефо, Форест Вайтакер, Франческо Квінн, Джон К. Маꥳнлі, Річард Едсон, Кевін Діллон, Реджі Джонсон, Кіт Девід

Фільм Взвод / Чота (1986) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам