загрузка...

Серіал W: Між двох світів / W - Два світи (всі серії) (2016)

W - du gaeui segye / W: Two Worlds / Deobeul-yu / 더블유
Постер до серіалуW: Між двох світів / W - Два світи (всі серії) (2016)

Чи може статися в нашому всесвіті так, щоб один і той самий чоловік жив в одному місці, але тільки в двох різних вимірах? Мабуть, ні, так як таке просто в природі і бути не може. Але, повірте мені, що може адже за справу взялася Південна Корея, а у цієї країни абсолютно всі сюжети непередбачувані і повні непередбачуваних моментів.

Так ось в цій драмі під назвою "W: два світи" кожен зможе познайомитися з двома головними героями, яким власне і вдасться зробити настільки неймовірні речі. Кан - Чхоль дуже багата людина, до того ж спортсмен, а ще олімпійський чемпіон, в загальному людина, яка всю себе присвячує спорту. Але через роки приходить час, коли ти повинен піти з великого спорту і поступитися своїм місцем іншим більш молодим спортсменам.

Так Як Чхоль нічого не залишається як зайнятися бізнесом, вести який у нього до речі досить непогано виходить, він повністю задоволений своїм життям. А ось іншій головній героїні так просто не буде. Ен Чжу стане молодим фахівцем кардіохірургом, яка ще тільки - тільки починає набиратися досвіду в роботі.

Кар'єра зараз для неї на першому місці. Дівчина більшість свого вільного часу проводить в клініці, допомагаючи всім хворим людям і набирається досвіду у більш старших колег. Але в житті дівчини настає дуже складний для неї період, коли безслідно зникає її рідний батько. Кілька днів його шукає поліція, але тим не менше це не призводить до позитивного результату і тоді вона вирішує взяти все в свої руки і самій спробувати його відшукати.

Однак їй не вдається його знайти, але на своєму шляху вона зустрічає Кан - Чхоля, що живе в тому ж самому місці де і Ен Чжу шукає батька, але ось тільки вже зовсім в іншому вимірі. Між ними розгортається бурхливий роман, який призведе до небачених наслідків.

Інформація про серіал W: Між двох світів / W - Два світи (всі серії) (2016)

Кіностудія: -
Актори: Лі Джон-сік, Хан Хе-джу, Eu-Gene Jeong, Кан Гі-ен, Кім І-сон, Лі Щи-он, Лі Тхе-Хван, Пак Он-сан

Серіал W: Між двох світів / W - Два світи (всі серії) (2016) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам