загрузка...

Фільм Хенкок (2008)

Hancock
Постер до фільму Хенкок (2008)

У суспільстві переважає думка про те, що супергерої повинні бути зразком чесності, справедливості і відповідальності. Якщо дивитися онлайн стрічку «Хенкок», то думка може різко змінитися. Чоловік з таким ім’ям живе своїм власним життям і йому плювати на думки громади. Герой багато разів рятував життя людям в місті, однак робить він це дуже недбало.

Хенкок любить розважатися і випивати алкоголь. Тому часто йому доводиться робити подвиги з важкою головою, а тоді часу дивитися на навколишній світ просто немає. В результаті кожне спасіння людини несе за собою велику кількість руйнації. Люди люблять героя, однак з часом в них почав вриватися терпець.

Свої справи Хенкок міг би робити обережніше, однак він навіть не намагається. Коли вони вирішили виразити йому загальну думку, то герой не захотів цього і слухати. Дружина Мері постійно говорить про це, тому такі розмови вже йому встигли набриднути.

Під час чергового порятунку шоумена Рея, персонаж несподівано відкрив у собі нові риси. Він зрозумів що може співчувати та бути вразливим. Такий переворот в його житті приведе до незвичних наслідків для всього міста.

Інформація про фільм Хенкок (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Пітер Берг
Основні актори: Уілл-Сміт, Шарліз-Терон Джейсон Бейтеман, Дег Ферч Валері, Езлін

Фільм Хенкок (2008) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам