загрузка...

Фільм Хижа в лісі (2011)

The Cabin in the Woods
Постер до фільму Хижа в лісі (2011)

П'ятеро молодих друзів-студентів - Курт, його дівчина Джус, її подруга Дана, хлопець Холден, а також веселун Марті, відправляються в ліс, щоб відпочити від цивілізації. Вони їдуть в хатину, яку купив кузен Курта.

Добравшись до хатини, друзі купаються в озері і веселяться.

Тим часом, в підземній лабораторії група вчених спостерігає за студентами через приховані камери. Для піддослідних відкривається підвал хатини. Друзі спускаються вниз. Вони знаходять там різні предмети - від ляльок до книг. Вчені роблять ставки, що візьмуть собі молоді люди.

Дана відкриває книгу і читає кілька рядків на латині. Ці слова виявляється заклинанням. Сім'я зомбі повстає з лісових могил. Коли Курт і Джулс йдуть в ліс, щоб зайнятися сексом, зомбі вбивають Джулс і ранять Курта. Він попереджає друзів про небезпеку. Хлопці барикадують будинок, який осаджують зомбі. Але один з них все ж тягне Марті в могилу.

Трійця друзів намагаються виїхати, але тунель завалюється. Незабаром Курт натикається на якусь невидиму стіну, яка відділяє околиці хатини від навколишнього світу, і гине. Тим часом зомбі вбиває Холден, а Дана потрапляє в капкан.

Все це спостерігають у лабораторії, де вчені радіють від радості: їх операція закінчилася успішно. Але незабаром дзвонить режисер і каже, що Марті вижив, і він рятує Дану.

Інформація про фільм Хижа в лісі (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: LionsgateMetro-Goldwyn-Mayer
Режисер: Дрю Годдард
Основні актори: Кріс Гемсворт, Крістен Конноллі, Анна Хатчісон, Френ Кранц, Джессі Вільямс, Річард Дженкінс, Бредлі Вітфорд, Брайан Уайт, Емі Акер, Тім Де Зарн, Том Ленк, Ден Пейн, Джоделль Ферланд, Ден Шей, Майа Массар

Фільм Хижа в лісі (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам