загрузка...

Фільм Хрещений батько III (1990)

The Godfather: Part III
Постер до фільму Хрещений батько III (1990)

Заключна частина культової кримінальної саги про мафіозний клан Корлеоне «Хрещений батько 3». Френсіс Форд Коппола завершує історію сім'ї Корлеоне так само вдало, як і почав, саме тому епопея про Хрещеного батька здається цілісною і неподільною, на відміну від багатьох фільмів, де перша успішна частина стала прародителькою бездарних продовжень.

Після подій, показаних в попередній частині саги, проходить 20 років. Майкл Корлеоне ще пам'ятає, що колись збирався жити чесним життям, відмовившись від кривавої спадщини родини. Він вирішує перестати займатися криміналом і легалізувати свій бізнес. Однак не всі згодні з таким підходом і в клані Корлеоне з'являються внутрішні суперечності, які примушують Майкла знову згадати про жорстокі і криваві методи, які проповідував його батько.

Але часи змінилися і те, що було актуально за часів Віто Корлеоне, за часів Майкла вже безглуздо. Протистояння всередині клану закінчується трагічно. Пропонуємо дивитися онлайн «Хрещений батько 3», закінчення культової трилогії.

Майкл Корлеоне переїжджає в Нью-Йорк. Довгий час він займається благодійністю. За цю діяльність йому вдалося заслужити нагороду самого Папи Римського. На вручення Майкл запрошує колишню дружину американку Кей і дорослих дітей. Його чекає неприємний сюрприз, адже єдиний син Тоні не збирається ставати його наступником. Хлопець захоплений музикою. Подібна заява породжує тривогу в серцях Майкла і його сестри Конні.

Колишнім бізнесом сім'ї Корлеоне керує Джої Заза, який постійно конфліктує з племінником Майкла, позашлюбним сином Сантіно Корлеоне. Але саме в Вінсенті нинішньому Хрещеному батькові судилося побачити свого наступника. Хлопець демонструє силу характеру і непримиренність у конфлікті з Джої Заза. Це явно подобається Майклу. Він робить племінника своїм помічником.

Бажання легалізувати бізнес опанувало головою клану Корлеоне. Хитрі маніпуляції роблять Майкла одним з найбагатших людей в світі. Він збирає голів знатних родин на нараду і обіцяє їм щедрі відступні за свій вихід із бізнесу. Але тільки Джої Заза не отримує ласого шматка від загального пирога.

Замах на дона Корлеоне кладе початок новій війні. Вінсент рятує його, але діабетичний криз негативно відбивається на здоров'ї Майкла. Син Сантіно жадає кривавої помсти і тимчасово бере кермо влади в свої руки. Знесилений Хрещений батько не може контролювати ситуацію і робить Вінсента своїм наступником. Заради величезної влади хлопець рве всі відносини з дочкою героя.

Але розв'язка близька і страшна помста ворогів наздоганяє Майкла в Палермо, куди вся родина приїжджає на творчий дебют Тоні Корлеоне. Прямо на виході з оперного театру від кулі, призначеної Майклу, гине його люба дочка Мері.

Інформація про фільм Хрещений батько III (1990)

Рік: 1990
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Аль-Пачіно, Бріджит-Фонда Діана Кітон (Diane Keaton), Талія Шайр (Talia Shire), Енді Ґарсіа (Andy Garcia), Елі Воллач (Eli Wallach), Джо Мантеґна (Joe Mantegna), Джордж Гамільтон (George Hamilton)

Фільм Хрещений батько III (1990) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам