загрузка...

Фільм Я, Франкенштейн (2014)

I, Frankenstein
Постер до фільму Я, Франкенштейн (2014)
В історії має місце оповідання про те, як один вчений завжди мріяв створити людину штучним шляхом. Йому вдалося це зробити, однак люди не сприйняли це, тому творінню науковця довелося сховатися від усього світу. Якщо почати дивитися онлайн стрічку «Я, Франкенштейн», то можна дізнатися продовження цього сюжету. Оживлена людина отримала ім’я Адам і він живе на Землі уже більше двохсот років. За весь цей час герой навчився бути сильним, протистояти постійним нападам, а вміння не відчувати біль сильно допомагало Адаму у його схватках. Прийшов той час, коли світ стоїть на грані знищення. Сили зла довгий час збирали свої сили і дочекалися того моменту, коли захисники людства дуже ослабли. Їх орден тепер налічує лише декілька членів і без головного героя вони ніколи не отримають перемоги. Древнє пророцтво говорить про те, що саме вибір Адама вирішить долю цього світу. Чоловік повинен вирішити чи варте людство того, щоб його рятувати. Довгі роки він тікав від переслідувань, а тому зненавидів всіх недалекоглядних членів суспільства. Варто скачати торрент цієї стрічки, щоб дізнатися про сторону яку для себе обрав головний персонаж. Доля світу опинилася у руках істоти, яку всі ненавиділи.

Інформація про фільм Я, Франкенштейн (2014)

Рік: 2014
Країна: США, Австралія
Кіностудія: Hopscotch Features, Lakeshore Entertainment, Sidney Kimmel Entertainment
Режисер: Стюарт Бітті
Основні актори: Аарон-Екгарт Івонн Страховські / Yvonne Strahovski, Білл Найї / Bill Nighy, Джей Кортні / Jai Courtney, Кейтлін Стейси / Caitlin Stasey, Міранда Отто / Miranda Otto, Кевін Ґрев'є / Kevin Grevioux

Фільм Я, Франкенштейн (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам